bugün

yeni bir yazar sanirsam. Hos gelisler ola.
hasan karabasan
aldım verdim
saffet beni affet

uyaklı nicke sahip yeni yazar (bkz: hoş gelmiş)
sahi ben neden buradayım diye kendine sorular sorması gereken yazar.
türkceye "boka bakar gibi bakmak"deyimini kazandiran yazar.
hayatımın her döneminde yanımda olan,beni asla yalnız bırakmayan en yakın dostum. iyi ki varsın.
(bkz: ozzy osbourne)
18 nisan 2010 fenerbahçe beşiktaş maçında defansif ağırlıklı kadro çıkardığı için mustafa denizli'yi korkaklıkla suçlarken daum'un ilk yarıdaki maça çıkardığı kadroyu unutandır.

pozisyonu olmayan takımların penaltıları verilmeyebilir, oyuncuları haksız yere atılabilir zihniyetinde biridir ayrıca. bir takım kötü oynuyorsa karşı takımın defans oyuncuları ceza sahasında planjon yapabilir, penaltı noktasını kazabilir, orta saha oyuncuları her türlü çirkefliği yapabilir. ne de olsa karşı takımın pozisyonu yok. teknik direktörleri de maçtan sonra çıkıp bu haksızlıktan bahsedemez. bahsederse de ağlamış olur.

(bkz: holiganizm)

ps: ups! bursasporlu imiş. o zaman ikinci paragrafı dikkate alıyoruz sadece.
(bkz: #7854888) yedi yaşında çocuk havasında yazılmıştır.

(bkz: beyim babaym seyin babaynı dövel)
(bkz: sokaktan geçeni yazar yapıyorlar)
bursaspor'un, real madrid'e koymasını beraber kutlayacağımız timsah.
(#7891584) bittiğim başlık.
(bkz: sol frame den soğuma nedenleri)
...beni vefaya davet edip karşılıklı birer boza içelim diyebilen güzel insan...
iyi günde kötü günde hep yanımda olan, bildiği çoğu şeyi benimle paylaşan entrylerinin de kendisi kadar güzel oldugu yazar.
can dostum, kardeşim.
eline sağlık üstad. *
nedense caylak olmus ve beni oldukca üzmüş olan yazardır..
kendisi karmasının hakkını verdiği için kısa zamanda tekrar aramıza dönecektir.
dostum, özledim seni..
(#8537653) benzer düşünceleri paylaştığım yazar.
(bkz: rasim ozan oyunbozan)
(bkz: ozzy ozbourne)
ilk başta böyle okudum.
kaliteli bir yazar, aynı zamanda hemşehrim.
kaliteli bir yazar.
doğruya doğru yazar. yanlışı babası söylese yanlış der.
hemşehrim. sağlam bursaspor taraftarıdır.
düzgün yazar. kalemine zeval gelmesin pikachu...
yaşını merak ettiğim yazardır.
--spoiler--
gözlerinin içine, başka hayal girmesin...
bana ait çizgiler, dikkat et silinmesin.
--spoiler--

demek istediğim, önemli, özel yazar...
adam gibi adam oldugununu bildiğim ve az once tasdik ettiğim yazar.
kıbrıs ta oldugu icin sozlükte kafa iznine ayrılmış yazar. sozluğe selamları var.

vay be u... sen ne guzel adammıssın da haberimiz yok.
tesekkurler.
çok düşünceli, tatlı ve zeki bir yazar. dalga geçeceği ve sikine takmadığı kızları, takıyor gibi gösterip, cumartesi gecesi için randevu verebilecek kadar nazik ayrıca... cansın cannnnn...

edit: anlamayanlara açıklama yapmak lazım; sözlükten bir zavallıcık hatun, seni sözlük arkadaşı olarak tanımak istiyorum deyip, benimle arasını açmak için sıçmış. sonra, msn adresini istemiş. yazışmışlar. kız, adama bayılmış... görüşmek istemiş, benim canım arkadaşım da, cumartesi gece 00:00 ye randevu vermiş. seve seve, aynı tarafta olduklarını ve kabul edeceğini iletmiş zavallı karı. benim nick altıma, namus bekçiliği yapan ve elalemin heriflerine akıllı gibi gösteren bu zavallı karı, arkadaşımın gece teklifini kabul ettiğine göre hakikaten kaliteli! eee, ne demişler, istediğin ben de yok demiştim güzelim, ama veren çıkar!!!
Adamın hası.
Hoşgeldin.

Adamsın, insansın, değerli bir abisin, özel birisin seni tanımak büyük mutluluk...
iyi ki varsın U... Abi.
Abi cok güzel bir aksamdi, sayende cok eğlendik, Hamdi abi de cok ilgilendi...
Hamdi abi de güzel bir abi... kimin adamı.