bugün

halkın ahlakını bozan reklam.,

karının bacakları görünüyor.

erkek biscolata erkeği gibi kadınları tahrik ediyor.

kızı kucağına almış kapıyı kırıyor sonra karıyı sikiyor bebek yapıyorlar müstehcen yasaklansın.
oyuncak bebek-toyota?
aradaki mantığı çözebilene bir milyar dolar veriyorlar diyolla.
Kadin resmen turk kizi kisa boylu patates gibi bi sey ama tas gibi erkegi ayartip bi de cocuk yapiyo gerci gelinligi cikarmadan o isi yaptigindan ozurlu doguyo cocuk.
Saçma sapan bir reklam efendim.
Saçma bir reklamdır. Kesin sübliminal msj taşıyordur.
http://www.youtube.com/watch?v=KS5rKx-rPgw

bu reklamdır. müziği gayet hoştur. ilginçtir ki beğenere izlediğim reklam sayısı, toplasan 3-5 olmaz. bunu da beğendim ya la.
gelin olan bebek bildiğin büşra pekin'dir.
harika olmuş.
hastası olduğum reklamdır.

lattatdaradat *
(#18750499)
elemanlarının kıskanıldığı sevimli reklam.
büşra pekin iticiliği tasarım olarak güzel olan auris i de itici kılmıştır maalesef. araba reklamında oyuncak bebek ne alaka hem.
Müziği milletin diline dolanıp herkesin ağzında duydukça sinir bozacak reklamdir. Bu tarz müzikler, ne bilim sinir bozucu geliyor Bana.
yaptığı reklam sayesinde auris modelinden fazlaca kar elde edecek firmadır.
Oyuncak bebeğin BMW den inip AURiSe bindiği reklamdır. Yanlış görmediysem.
kendini aşmış bir reklam türü her izlediğimde küfür etmeden edemiyorum. hadi animasyon dedik reklam dedik, ama bir mantığı olması lazım arkadaş, gelin bindi auris'e geçti direksiyona, direksiyon kendinden 3 yada 4 kat büyük önünü görmüyor! araba nereye gideceğini nasıl biliyor toyota böyle bir teknoloji yaptı da milletin haberi mi yok?
animasyonu yada reklam fikri kimden nasıl çıkmış anlamak mümkün değil. tırt bir reklam, markaya zarar verdiğini bile düşünüyorum, oyuncağın sürdüğü arabayı sürmem zaten ona araba demem, oturur evimde uzaktan kumandalı oyuncak arabamla oynarım daha iyi.

gelin ile damat olayına girmiyorum bile görücü usulünü abartarak kat be kat geçmiş, yok artık diyorum.
hakikaten kötü reklam çünkü bu sektörde yapılmış ne efsane reklamlar var ve toyota dediğin marka dünya liderliği yapmış bir marka. en çok sattığın modellerden birinin yenisini tanıtıyorsun türkiye de ve reklamın bu mu lan? derler adama. tamam reklam subliminal olarak aile arabası mesajı taşıyor içerdiği damat-gelin ve çocuk öğeleri ile birlikte ama bu kadar basit olmaz kı-olmamalı bu işler. hele de artık eskimiş olmalarına rağmen hala akıllarda olan c4 robot araba, golf efsaneler ölmez-şekil değiştirir reklamı, ve gizemli esrarlı seat leon reklamları gibi örnekler varken.
gelinlik ile, gerdek gecesinde bebek doğurmuş gelin in oynadığı reklam filmi. düğün günü reyondan görüp seçtiği damat seviniyor bir de.
saçmalık ötesi bir reklamdır. bebek bir kere pedallara basmıyor zaten. vites de değiştiremiyor doğal olarak. boyu yetmediği için yolu da göremiyor. e bu arabayı kim kullanıyor amk.
şimdiye kadar yayınlanan en dandik saçma salak reklamdır.
dişi olan oyuncak bebek bildiğin kezbandır.