bugün

karma sıfatını geçtim, artık karma sayısı bile görünmemekte. çok sıradan oldun. şimdi gelir " ama ön sıradan " yazar. evet. *
görsel
Donuza eklediği yazarlara çay koymasını söyleyen yazar. Açık olsun canım hadi. Evet.
Nick altına entryler girilmesine rağmen ortada entry olmaması şaşırtıcı yazar. Donuzcuklara bak hele. Hadi çay koyun canlarım. Evet.
bundan sonra evinin hanımı,
çocuklarımın anası olacaksın.
bundan sonra sadece beni trolleyeceksin.
akşam yemeği hazırlayıp geceleri sürprizlerle dolu olacaksın.

bir yazar. en taş en güzel olanından.*
entry başı 1 dakika harcasa toplam -aralıksız- 60 gün boyunca entry girmiş yazar.

işsizlik mi? evet.

trollük mü? bazen.

lakin 300-500 entry girmeden banlanabilenlerin bulunduğu bir sözlükte banlanmadan bu kadar yazmak;

bir başarı mı? tabiki de amına koyim.
kadrolu sözlük trolü ama sanırım maaş almıyor. seveni çok.
Eskiden sevmezdim oytunu açıkçası ama olayı bu kabullenince seviyorsun aleyna tilki gibi başlığı görünce girmeden oytun diyorsun. Ümit karan dan hallice yazar. üst düzey tanıdıkları var.
Sözlükte ilmin kalesidir. Bilim öğrenmek için oytunkaran ın entylerini okuyun. Ayrıca adamdır oytunkaran. Evet.
Hayır oyu verme sebeplerinden birisi.
sözlük içinde hala kararsız olan varsa, sırf bu yüzden bile gönül rahatlığıyla hayır verebilir. oytunkaran evet diyor, evetin ne kadar yanlış bir seçim olduğunu oradan anla işte.
Sözlükte ne kadar işsiz güçsüz varsa adına başlık açan yazar. Olum hasta mısınız? Evet.
Sezon başında sıkı bir hayırcı olan hatta entry'lerinin sonundaki eveti bile azaltan ünlü yazarın sezon ilerledikçe evete dönmesi durumudur. Normal bir durum.
zaten evetçi değilmiydi ?
Dm e gel dediğim yazar.
görsel
Hemen düşen yazar. Abisiyim, çağırınca geliyo. Evet. Hahahahahahaha.
Yalakası ve koruyucusu bol yazarımsı.
Moderasyon desteğiyle troll takılanları sevmem.
Lan bi' insan hiç mi sıkılmaz aq. bu benim ikinci hesabım.
yıllar önce de yeter uyu diyordum hala diyorum. lan uyusana aq. sabah akşam sözlükte amk işsizi.
donuza eklediğim için hep mutlu olduğum kalitesiz ve şımarık troll. ancak açık eksi oy verip kızdırmaya çalışır onu da yemezler. aynen devam et koçum.

edit: ayrıca artık seni muhatap almayacağım. ne halin varsa gör.
Sevdiğim bir yazardır, hep de seveceğim. isterse suratıma sövsün, herkese boklasın, adıma başlık açsın farketmez. Seviyoruz.

Edit: kendisinin de seveninin de her türlü eksilendiği ve sevilmediği bir yazar. Hayır yani siz eksileyince ne oluyor? anlamıyorum.
Bence de eski tadın kalmadı artık.
Evetini de al git.
Bye!

görsel
iyi çocuktur.

hiiiç kasmaz kendini entel olacağım diye.
kısa ve öz yazar. bi çeşit taddır, çeşnidir sözlükte.
- sayın oytun bey, hiç kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmadan, merve hanım ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?
- hayır. evet.
- ediyor musunuz, etmiyor musunuz?
- hayır. evet.

evlenirse nikahında evlenmeyi kabul edip etmeyeceği anlaşılamayacak yazardır.
sözlüğe nadiren girdiğim ve kimseleri tanımadığım halde ne zaman girsem bu adı görüyorum. kim lan bu oytunkaran. beni bul kimsin sen?
bir ara oytunun aytenkaran adında manitası vardı sözlükte eşi benzeri olmasın diye uçurdular.

dimi len oytun. evet.
Sıradan ama en ön sıradan yazar. Hexa gram gibi sesim olsa iç sesimi bile sustururdum. insan insana bunu yapar mı? Hahahasiktir evet.