bugün

Ankara'da bizi evine alan abiden tutun binilen tırlara kadar... Birçok otostop hatıramdan yalnızca ikisi, buyrun.

https://mustafauzbek.blog...duklarmz-otostop.html?m=1

Tokat
Çorum
Ankara
Eskişehir
Sivas
Oldukça sakıncalı olabilecek hikâyelerdir. Fazla uğraşmamak lazım bu işlerle. Götürürler adamı.

görsel
Bir yaz gecesi çektiğim otostoptur.
Günübirlik tek başıma gittiğim tatil beldesinde akşam son minibüsü kaçırmıştım otogara dönmek için...
ilk baş plajda yatmayı denedim ama baktım olmayacak, Çıktım yola başladım otostopa.
Gece saat 23:00 falan. 5-6 tane araç geçti durmadı. Daha sonra kırmızı bir minibüs durdu. Otogara gideceğimi söyledim. Yol üstünde yakın yerde bırakırız. 3 dk yürürsün dediler. Tamam deyip atladım.
Minibüste 2 kişi var. Hafif sarhoş haldeler. Arka taraf boş ama full bira şişesi dolu koltuklar. Bana ikram ettiler, teşekkür ettim.
Yolda köy yolu. Elektrik lambası falan yok 30 dakika Boyunca... Tek şerit gidiş ve dönüş.
Sohbet muhabbet konu kadınlara geldi. Var mı icraat falan diyorlar.
Baktım ki kibar kibar konuşursam bana da dayama ihtimalleri var.
Biraz maço konuştum:
Valla dayı Ben hard yaparım, blowjob severim Falan. Bunların bir hoşuna gitti. işte böyle biraz salladım bunlara. Sonra yan koltuktaki adam işemek için dur dedi arkadaşına. Açıkçası epey korktum.
Sonra gitti ağaç kenarına uzunca bir işeme gerçekleştirdi. 4 dk falan sürdü.
O esnada şoför ile yine muhabbet ettik. Ama içten içe ter döküyorum.
Sonra arkadaşı geldi. Yola devam ettik. Beni otogar yakınlarında bıraktılar. Sonra otobüse atlayıp döndüm eve.