bugün

otopark mafyasının elektronik ortam versiyonu.. bağış yapmayanın bilgisayarını hackliyorlar.. şaka tabi, serbest çağrışım..
Html kodlari barındıran ve bir hosting firmasinca desteklenen Web ortami.
test sonuçlarının aşırı derecede yoruma açık olduğu sitedir. ayrıca toyota için vasat işçilik ve tuhaf pedal yerleşimi demiş, bmw için cruise control yok demiş(ki bmw'nin yeni arabalarında cruise control standart donanımdır), hyundai i30 için yapay direksiyon gibi ne anlatmak istediği belli olmayan bir yorum yapılmış.

yani diyeceğim şudur; tamam bir site hazırlamışlar, belliki emek verilmiş. buna saygım sonsuz ama test sonuçlarının daha açıklayıcı olması gerekiyor.
araba alacak ya da sahip olan her kesimden insanın merak ettiklerine cevap verecek nitelikte çok keyifli test videolarının ve bir o kadar da açıklayıcı yazıların bulunduğu portal.
türkiye'nin youtube tarafından doğrulanmış ilk ve tek otomobil test kanalına sahip olan sitedir.
15. yılını kutlayan otomobil inceleme sitesi. daha nice 15 senelere and reyiz.
https://www.youtube.com/watch?v=h0txbIT8Qe8
araç testleri yapan bir ekip. genel anlamda çok başarılı bulmakla birlikte testlerde bazı eksiklerini de göz ardı etmemek gerek. bu konuyu daha sonra editlerim. fakat şu video mükemmel, 24. dakikadan sonrasını tekrar tekrar izledim.

https://www.youtube.com/watch?v=_KmfArhMDjg

ayrıca sinan koç ile oturup muhabbet etmek isterdim.
Herhangi bir markaya direk destek vermeden arabayla ilgili neyse onu anlatan, abartmayan, bol bol güldüren güzel site, hala keşfetmemiş olanlara tavsiye olunur.
sanırım son aldıkları editörleri, ortaokul ve lise öğrencisi. saçma sapan vurur yüze ifadesi bilmem ne bitanesi başlıklı haberler, tatava yapma bilmem ne yap türü başlıklar türedi. sitenin ciddiyetine yakışmıyor. and reyiz bir el atsın bence duruma.
editörlerinin çoğu gençlerden oluştuğu için konu ile alakalı olmasına rağmen ciddiyeti bozmadan tebessüm ettiren başlıkları ile haber giren, sürekli yeni ve güncel haberler paylaşan bu sebeplerden dolayı takip etmekten keyif aldığım otomobil ve ötesi web sitesi.
editörlerinin çoğu gençlerden oluştuğu için konu ile alakalı olmasına rağmen ciddiyeti bozmadan tebessüm ettiren başlıkları ile haber giren, sürekli yeni ve güncel haberler paylaşan bu sebeplerden dolayı takip etmekten keyif aldığım otomobil ve ötesi web sitesi.
Test sonuçlarının zaten yoruma açık olmasını isteyenlerin sahip olduğu sitedir.

Ayrıca BMW'nin son araçlarında cruise control standart değildir. Standart olması gerekir ama maalesef değildir.
Test ettikleri aracı diğer bazı programlar gibi bodoslama övmek yerine kusurlarını da söyledikleri için beğendiğim site. Gayet bilgilendirici.
Objektif yorumlarından dolayı firmalardan araba temin etmekte zorlanan oluşumdur.
Eskisi gibi değiller artık. Şirketleşme falan derken iyicee bozulmazlar umarım. Yinede hala sürekli takip ediyorum. Umarım eskisi gibi eğlence ve küfüre dönüş yaparlar.
yöresel lezzetti, markalaşmayla o tat kaÇtı bence.
eskiden test edecek araba bulamazken şimdi arabaları test edecek zaman bulamayan, başarılı ekip. şirketleşme ile birlikte testlerin kalitesi de arttı. muhip ile düzgün bir açıklama yapmadan ayrılmaları kafalarda soru işareti bıraksa da ben samimiyetlerinin kaybolduğunu pek düşünmüyorum açıkçası.
mehmet and çetin'in ayrılışı sonrasında sinan koç'un tek başına kaptanlık yaptığı otomobil inceleme sitesi. başlangıç videosu ibiza cupra ve sonrasında pampalar serisi olursa keyifle diğer araçların videoları izlenebilir.
and mehmet çetin, yurt dışına taşındığı için otopark.com'dan ayrılmıştır. bundan sonraki tek admin (bkz: yönetici) sinan koç'tur.
and varken gayet zevkliydi. sinan başlarda bocaladı gibi ama toparladı ve gayet güzel idare ediyor. motor vlogları da hoş. motora başlamak isteyenler için eğitici olabilir, motora ilgim olmadığı için izlemedim. ama şu kanada vlogları nedendir bilmiyorum beni biraz otopark'tan soğuttu. ön yargılıyım sanırım, yada vlog çeken arkadaş itici geldi bilmiyorum.

genel olarak gayet başarılıdır.
Anlatımları tek düze kalıyor git Gide kan kaybediyorlar bu durumda en temizi benzin TV ve burak Ertem izlemek.
yeni toyota corolla hybrit versiyonunu en dolu paketiyle test etmişler. ben hayatımda ilk kez bir test videosunda lastik sesinin çıktığı, şasiyi yatırarak arabanın limitlerinin zorlandıği gerçek bir test sürüşü gördüm. adamlar bildiğin zorlamış.

bu arada yeni corollada artık esp hız limiti olmaksızın tamamen kapatılabiliyormuş. benim auriste sanırım 50'den sonra kapanmıyordu. hiç denemedim tabi ama.

https://www.youtube.com/watch?v=qBPWS7hzmsI
youtube platformu üzerinde sevdiğim tek otomobil inceleme kanalı.
doğan kabak, fahir talib vb ısınamadım.

ha bir de sekizsilindir ve sivaslı otomobil günlüklerim var sevdiğim, hakkını yemeyim o da kendi çapında başarılı.

bu iki kanalın öyle şov, ergenlere yönelik saçma içerikleri olmaz.

arabaya zorlama övgüler dizmez, aracın gerçek standartları zorlanır, eksi yanı olduğu gibi söylenir, gereksiz karmaşık teknik detaylar yerine izleyicinin anlayacağı şekilde anlatılır.

sinan koç bu konuda türkiye'deki en başarılı kişi diyebiliriz.
bir reklam dinlediniz..
güncel Önemli Başlıklar