bugün

en az gol kaçıran guiza'ya edilen argomtrak fenerli veryansını kadar samimidir. çekeni teskin etmek boynunuzun borcudur, insanlığın gereğidir.
En samimi, en içten duyguların tek bir kelimeyle dışa vurumudur. Dudaklardan yavaşça ama yüksek sesle, hayal kırıklığı içinde dökülür. Genelde reflekstir.
o öyle bir siktirdirki derinlerden gelir. samimiyetin doruk noktasıdır. kaybedilmişligin ve çaresizliğin yalın halidir.
koşsan yetişemezsin dursan kafayı yersin kafanın amk kısacası.
refüjdesinizdir. önünüzdeki şeritten arabalar akar, geçemezsiniz karşıya. terkeden sevgilinin ardında baktığınız gibi bakakalırsınız. durmayan arabalara mı küfretseniz, kaçan otobüse mi yoksa 2 dakika erken çıksaydın evden be mal adam diyerek kendinize mi? asıl çelişki burada başlar. çelişkinin bittiği yerde de azar başlar. düşünün bakalım, hele bir de stajyerseniz. kel patron yine verecek fırçayı...
Otobüs şoförünün anasından girip, otobüsün tekerinden çıkmak üzere başlamış bir küfürün giriş siktiridir.
(bkz: edebiyle küfretmek)
(bkz: hay sikeyim ya)
(bkz: yapacagın işin amnk)
hay babanın amına koyim. *
ağız "i" harfini söylerkenki hali alır ve o şekilde dişler arasından ızdırap içinde bir el alından saç aralarına doğru kayarken; haasssiktir yaa...
taksi çevirip öndeki otobüsü takip et denerek olay çözülebilir.
çıkmadan önce su içmeseydim kaçırmazdım pişmanlığıyla çekilen siktir.
bir ineceği durağı kaçırmış insan siktiri değildir.
öyle içten çekilir ki bu siktir,gözlerden ateş çıkaran bakışlar ve asfaltın üzerindeki sıçtın mavisi ile birlikte çaresizliğin, ızdırabın resmini çizer bizlere.
siktir çekilip arkadan gelen otobüsü fark edip ona binip akbili bastıktan sonra öndeki otobüsü takip et denir. Sonra da şöförün sikerim dercesine bakışına marus kalıp mırıldanırcasına şaka demek zorunda kalırsın.
güne kötü başlamışsınızdır. cenabet miyim la ben diye düşünmenize sebep olur.
serçe parmağını kapıya çarpmış insan siktiriyle eşdeğerdir.