bugün

bundan yaklaşık bir yıl önce başıma gelen durumdur. yanıma güzel mi güzel bir hanım kız oturdu. beş dakika sonra bana camı açabilir misiniz dedi. ben de gururlanarak tabi dedim. baktım cam açılmıyor, zorluyorum gene açılmıyor. tabi ben o an kıpkırmızı oldum. meğerse cam vida ile tutturulmuş havaların kış olması münasebetiyle. sonra kıza dedim cam vida ile tutturulmuş, açılmıyor.
Aslinda o erkek bir yere tutunmadan otobüste duran erkek olabilir.
Fizik kurallarına aykırı olmasi da bir yere kadar.
Fizik eylemsizlik Kanunundan ibaret değildir. Kuvvet-f- de lazım bazen.
karizması yerle bir olan erkek.
o uzunsak kolu kıvırmamıştır.
utanılmaması gereken olay.

''erkek değildir'', ''tüüü kalıbına'' , ''çoh gaslıyım gassslı gollarımla acarun o camı'' yazan şakirtler eminim vidalı camıda o gasslı gollarınızla açarsınız. kodumun kekoları sizi.
bi sonraki durakta inip koşarak uzaklaşması gereken erkektir.
derin bir dram bir delikanlılın otobüsteki insanların keskin bakışları altında yıkıldığı ezildiği an az önce kesiştiği hatunun yüzündeki sinsi gülüş ise delikanlıya magmanın yollarını açar.
onuru kırılmış, otobüs insanlarının refahı için giydiği bu ateşten gömleğin altında ezilmiştir. kesişilen sürmeli kızı boynu bükük bırakmış, ailesinin adına kara bir leke çalmıştır. bu namus temizlenmeli ve ilk durakta inilmelidir.
eskilerde kalan otobüslerin camını açamayıp sonrada üstüne bahane sallayan erkektir.
tabi bu dumur olaylar artık eskide kaldı. 1990, 1991 model macar malı ikaruslar ve 1985, 1986, 1987 model alman malı m.a.n'lar zamanındaydı o sıkıntılı durumlar.
artık "yaaa şu camı açabilir misiniiiiiz" teklifleri yok. yerini"klima çok üşüttü beni de, şoför beye söyler misiniz biraz kısabilir mi acabaaa" gibi durumlara bıraktı. sonra insanlara yara yara şoförün yanına gitmeler falan.
zaman geçiyor.
kol kaslarini ömrü billah calistirmamis ya da camdaki kilidi göremeyecek kadar miyop kisidir.
ezilmiş durumdaki zavallı daha ne denır .
Bu sıkışan otobüs cami veled-i zinadir. Dakikalarca uğrasip hicbir sey yapamayinca suratta ufak bir kizarma ile birlikte ortaya cikan karin agrisiyla utanc duygusu insani dumur eder. Rezilligin tavan noktasidir.
anlık olarak karizmayı çizdiren erkektir. aslında herkes bilir ki burada sıkıntı camdadır ama bir an için oluşan durum olumsuz tabi.
eğer camı açmasını bir kız istiyorsa eli ayağına dolanır , karizmayı çizer .
camı açabilen diğer erkeklerden çok hoşlanır.
karizması fena çizilmiştir. kırmızı butona basıp otobüsten inme ihtimali yüksektir.
ne kadar basit gibi bir şey olarak dursada, bir erkeğin karizmasini yerle bir edebilen olay, he le de bi kiz tarafindan istenmişse.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Rezil olunan bir durumdur.
yoktur. o camı kırar, yine de açar yurdum erkeği. yeter ki hırsıyla yoğrulsun.*
Ne erkekmiş amina koyim be 272 entry girilmiş.
Herkesin basina gelmistir. Kimse acamamistir. Benimde basima geldi. Arkadasim acamamisti cekil dedim. Bende acamadim. Bugun oldu. Cok koydu.
Edit: bugünden cikali 20 gun olmus biz dun diyelim. Garip oldu ama anladiniz iste.
kendisinden sonra aynı camı bir başkasının açabilmesi durumunda ilk durakta inmesi, yaşayacağı travmayı atlatmasına yardımcı olabilecek erkektir.
ilk durakta inip görünmez olması gereken erkek.
Cam kulpu elinde kalan erkekten daha cok utanmamistir. Utanmamasi gerekir,cami kapattiran teyzelerin komplosudur o camlar.
güncel Önemli Başlıklar