bugün

eğer iki kişi değilseniz rahatça yapabileceğiniz eylem...
kokusuz bir osuruksa hiç sorun olmaz...
eğer böyle bir durumda aktif kişi siz değilseniz gözünüze kestirdiğiniz bir kişiye içinizden yüzlerce küfür etmeniz olasıdır..
Kasten sabotaj amaçlı olarak yapılmak istenirse aşağıdaki plan aynen uygulanmalıdır. Otobüsteki herkesi imha edebilirsiniz.

a - Öncelikle 3 adet yumurtayı kızartın ve soğanla birlikte yemeye çalışın. bu en önemli noktadır. (Soğan Osuruk gazının içerisindeki koku moleküllerinin daha fazla havada kalmasını sağlar)

b - Daha sonra takriben 45 dakika boyunca soğuk betonda üşenmeden oturun.

Evett. Osuruğumuz hazır. Şimdi en yakın otobüs durağına gidip körüklü olmayan otobüslerden birisine binin ve bombanızı aktif hale getirin. En güzel kokular sizlerin olsun.
insan evladı olamayacak, ,insan görünümlü osuruk makinasıdır. akşam yediği kuru fasulyenin ısrarına dayanamayarak otobüste salmış, ,içini 70 milyona dökmüştür..o anda kendisini belki 70 milyon koklamakta ve hepsi birden ondan nefret etmektedir..
yarattığı yogun hava bulutu ile yer değiştirse dahi hemen anlaşılan adidir. allah belanoı vermesin yumurta kafalı antendir.
(bkz: otobüste osurmak)
osuruğuna güvenen bir insan evladidır..yoksa o kadar kişinin arasında zor tabi..medeni cesaret bu olsa gerek(!) nerden baksan 50 kişilik bir jüri var..

sessiz bir anda;

+evett..yolcumuz yeaşarr yürüyörr..yeaşşar hazırlanıyörr..
-zoooorrrrrttttttttttt!!
+mükkkkemmmel bir osuruk..(şak şak şak)

sonra da jüri kılığındaki diğer yolcular oylarını kaldırır..
8 9 10 6 7 8 8 9
becerikli kişiler tarafından uygulandıgı zaman acık havada osurmaktan farklı olmayan olay.

(bkz: üfff kim osurdu kardeşim)?
(bkz: osuranın kokudan etkilenmiş gibi yapması)
eğer ki osuruğunuz sesliyse o sırada gürültü çıkarmanız gerekmektedir...ama osuruğunuz sessiz ise o zaman aman diim koku sorunu ortaya çıkması söz konusudur ama siz benim osuruğum kokmaz diyorsanız sonrasında öfff hangi insan dışı varlık yaptı bu pisliği gibilerinden ortaya atılan laflarla ister istemez sizin de terbiyesiz diye cewap vermek zorunda kalacağınız anları unutmamalısınız.
durum 1) osuran sizseniz ve de kokusuzsa böyle bir olay olmamış gibi davranın.
durum 2) osuran sizseniz ve de kokuyorsa hemen yer değiştiriniz, arkalara ilerleyiniz ki kokunuzu geride bırakınız, şüpheleri dağıtınız.
durum 3) eğer sesli bir şekilde osurmuşsanız
a) pişkin biriyseniz gülerek bunun doğal olduğunu söyleyin ve osurmaya devam edin.
b) yok ben çok utangacım diyorsanız önünüze bakın ve ilk durakta inin.
durum 4) osuran tanıdığınız biriyse ileride dalga geçmek için iyi bir malzeme olacağını düşünerek hafızanıza kazıyınız.
durum 5) yok tanımadığım etmediğim adamın teki zart zurt osuruyor diyorsanız sesli bir şekilde sitemde bulununuz, veya susunuz ki bu daha mantıklıdır. ne gerek var o insanı yerin dibine sokmaya. yok ben sivri diliyim tutamam kendimi diyorsanız, ne diyeceğinizi de ben söyleyecek değilim ya!*
(bkz: sözlükte osurmak)
yapılmaması gereken ama sessiz yapıldığında ben yapmadım ifadesinine bürünülen hal,(nerden geldi bu koku ya)
şehirlerarası otobüsle seyahat ediliyorsa yapılmaması yerinde olan davranış. nihayetinde insanlar yüzyüze bakıyor ve bir yolculuk boyunca gözgöze geldiğinde o an akla gelince yüz kızarması gibi sonuçlara neden olabilir.

ama belediye otobüslerinde illa ki yapılması gerekiyorsa, inilecek durağa gelmeden 1 durak önce yapılabilir ve indikten sonra ardına bakmadan da kaçmak gerekir.
Akşam kuru fasulye yeyip, sabah işe giden insanların genellikle yaşadıkları sorun.
otobüs halkına yapılacak en büyük kötülük.*
otobüste sesli bir şekilde osuran insan olduğunu varsayarsak ve muavinde mevcut ise;
-kaptan! arkadaki çift tekelerlekten birinde birşeyler oldu herhalde
-ne oldu!?
-valla tam emin değilim, dingil yere sürtmüşte olabilir. acayip bir ses geldi ve inceden pis bir koku geliyor burnuma. benzin deposunda mı bir sorun var acaba?
otobüste ayaktaysanız, oturan birine doğru rahatlıkla ve büyük bir intikam duygusuyla yapılabilecek eylemdir. *
otobüs içerisinde; bagırsakta biriken gazın, isteyerek ya da istem dışı salıverilmesi olayıdır. bunu yapan şahıs ise; ademoglunun hayvan modelidir.
özellikle kış ayındaysan, tüm pencereler kapalıysa ve bok atabileceğin yeni binen yolcu mıntıkana doğru yaklaşmışsa durup düşünmeden gerkçekleştirilmesi gereken eylemdir.
(bkz: otobüste osurmak)
taksi'de osurmaktan iyidir. otobüste osurursaniz ,suçu kalabaliktan birinin üstüne atabilirsiniz. ( ben yapmadim, o yapti )takside bu şansiniz düşük.
bazen işe yarayan hadisedir.
(bkz: osurarak akbil sesi çıkarmak)
eğer oturuyorsanız ve osuruyorsanız bi anda kalkmayın bacaklarınızı hafifçe aralayın ve o kokunun hafifçe çıkmasını sağlayın. böylece yanınızdakileri öldürmez süründürürsünüz. *
ayıptır yauu!!!
insanın hayvana çok yaklaştığı anlardan biridir,yersizdir.
(bkz: terbiyesizlik)