bugün

yer bulduk da kıza yer vermesi kaldı.
acaba bişi çıkartabilirmiyim diye düşünüyor olma ihtimali yüksektir.
etrafta kız namına kimse kalmadığı için yer vermeye de gerek yok. kime baksan gencecik kadın.
boluda asla yapılmaz .
yaşıtlarda bir erkek tarafından verliyor ise guzel kızlara verilir,çirkinlere verilmez.olay budur.
Yer bulupta kıllısını aramak.
Yaşlı veya yaşı büyük biri varken yapılıyorsa tamamen yavşaklıktır. Yok öyle bir durum yokken yapılıyorsa inceliktir, ayılar bilmez hoş görmezler.
bir camdan dışarı bakmak değildir.
Ankarada belki yapılır.
camdan dışarı bakıp aynı anda müzik dinleyip hayaller kurmak varken kim uğraşıcak yer vermeyle.
herhangi bir sağlık sorunu yoksa kesinlikle yapmam. durduk yerine niye veriyim elin kızına ? o bana veriyor mu ? * ha rica ederse veririm orası başka.
yorgun gorunuyorsa elinde yuk varsa centilmenlik namina verilebilir. onun disinda gerek yoktur. bu arada yer buldugunuzu varsayiyorum.
otobüste kızlara yer vermek çok güzel bir davranış olduğu gibi kesinlikle gereksiz bir durumdur. ya kız çok güzeldir yada topaldır. başka bir açıklaması olduğunu düşünmüyorum.
Kizlarla erkekler esit olduguna göre böyle gerzekçe bir davranisa gerek yoktur.
Centilmenlikle falan alakası olmayan durumdur. Tamamen gereksizliktir.
geri zekalı, abazan hemcinslerim sayesinde birazcık bile güzel olan kızlar bile kendini ulaşılmaz, kendini bir sikim zannediyor amına soktuğumunun ülkesinde.

tanım: yapılınca o aptal kızların kendilerini ilah zannetmelerine yol açabilecek hede.

ayrıca güzel kızlar eklesin.
erkeklerin yaptığı eylem. bana da yaptı biri, oturmadım. hamile değilim, yaşlı değilim, yorgun değilim neden yer veriyorsun ki?

onu yapınca, benim gözümde ''ay çok centilmen yaaa'' modunda olmuyorsun sayın erkek. bilesin.
enayiliktir, yavşaklıktır. kadını kendinden üstün gören ezik erkek davranışıdır.
saçma bişeydir eğer kızlar kız erkek eşitliğinden söz ediyorlarsa kendilerine yer verilmesini de beklemesin.
sırf bayan olduğu için yapılıyorsa yavşaklık,hastalık yorgunluk veya hamile olma gibi durumlardan dolayı yapılıyorsa büyük sevap olan eylemdir.
Kızımızı tecavüzden korumuş sevabi alırsınız mümin kardeşlerim. Ne de olsa türkiye de ayakta yolculuk edenlere tecavüz ediyor ateistler. Yazık çok yazık.
annemin eskiden yaptığı şeydi. genç kızlara yer verirdi. kendisinin dinlenmesindense kızların rahatça yolculuk yapmasını tercih ederdi.
otobüsteki fordcular yüzünden başlatılmış olabilitesi yüksektir. he bir de zayıf düşmüş gibi görünce uyguluyorlar.
hele bazı güzergahlarda bazı insanlar resmen etten duvar örüyor korumak için lan. memleketin abazaları özel olarak ayakta gidiyor.
entrylere baktım da şöyle abazalık, ekmek kapısı, yavşaklık diyenler var. kim otobüste yer vererek sevgili yapmış ki.
azıcık kafa ile düşünelim mi?
zaten vermiyorlar o yüzden üzerine konuşacak bi şey yoktur. vermelerine de gerek yoktur zaten 2 dakika oturmayıverin yer yoksa kızlar n'olcak.
Saçma bir eylem hiç vermedim .
güncel Önemli Başlıklar