bugün

kendini dış dünyaya kapatan o an için kendine yeni bir dünya yaratan bilinçli insandır.
benim de yaptigim eylemdir guzel oluyor vakit geciyor.
takdir edilmesi gereken kişi. şahsen 3 dakikadan fazla kitaba bakınca, benim başım gözüm dönmeye başlıyo.
iyi biridir herade.
çok iyi bir eylemdir en azından yol boyunca vaktin boşa geçmez.
bi nickim değildir.
imrendiğim insanlardır zira beni yol tutmakta, üzerine kitap veya herhangi bir yazı okuduğumda baş ağrısı ve mide bulantısı iki katına çıkmaktadır. Kısacası güzel insanlardır onlar.
Tasnif ettiğim kişilerdendir hatta müzik dinlemekten daha mantıklı bir şey yaptığı kesindir.
Uzun süreli yolculuklar da yaptığım birşeydir. iETT metro ya da diğer toplu taşıma araçlarında yapılabilecek birşey değildir dikkat dağınıklığı açısından.
evde pes atıyordur, ulan her yanımız şekilci yani bir millet sonradan görme olmayacak.
eskişehir'in tramvaylarında bolca rastlanabilicek insan.
benim midem bulanıyor kendimi kulaklığa veriyorum fakat okuyabilenleri azminden dolayı tebrik ederim. abi nasıl mideniz bulanmıyor ya. çözüm sesli kitap bu gidişle.
midesi nasıl bulanmıyor diye merak ettiğim insandır. ulan ben telefona bile biraz uzun baksam hemen midem allak bullak oluyor...
okuduğundan bir bok anlamıyacak şekilci insan.
okuduğunu düşlemiyorsan hayallere dalmıyorsan konferansta okur gibi okuyorsan sokuyum öyle okumaya.
mk şekilcisi.
her zaman hayretle bakarım. ben bir şeye o kadar baksam çoktan derin bir uykuya dalarım.
yapamadığım eylemdir. bir türlü odaklanamam kitaba. ama yapanların elinlerin öperim.
imrendiğim, kıskandığım insandır. mide bulantısı dolayısıyla yapamadığım eylemdir.
kültürlü birikimli insandır. müzik dinlemekle eşdeğerdir. ikisi de sanattır.
eski halk otobüslerinde nasıl okudukları merak edilendir. arkadaş hele bmc ve man motorlu otobüsler kafanızı adeta mikiyor. cobra adlı otobüslerin sesi hiç değilse bunlardan iyi. neyse artık yavaş yavaş onlar da kalkıyor.
yapmacıktır. gösteriş budalalasıdır. burası japonya değil. ibneliğin alemi yok. türkiye'de otobüste kitap okuyan gösteriş budalasıdır. zaten okuduğunu da anlamaz.
Gerçekten okuduğuna inanmadığım insandır. O kalabalık ve seste insan ne anlayabilir?
uzun yolda yapılabilecek en güzel eylemi yapan insandır.
muhatap olmayın, zira japonca bilmiyorsunuzdur.
Şehirler arasında okurdum zaten şehir içi otobüste imkanı yok.
saygı duyulası insandır. Soyutlanmaya ihtiyacı vardır.
güncel Önemli Başlıklar