bugün

yanlış yolda olan kızdır.

geçen gün otobüste yolculuk yaparken -bir yandan da zikirmatiğimle ikrimi çekiyorum, oruç da tutuyorum- (birçok işi aynı anda yapabiliyorum) gördüğüm kız.

hacı sakallı adam öksürüyor, tıksırıyor, hatta bir ara koluna yaslıyor kız hâlâ oralı olmuyor. üstelik bu durum hoşuna bile gidiyor. dayanamadım ''niye yer vermiyorsun hacı sakallıma kevaşe!'' dedim. kız ne dese beğenirsiniz?

-ayyh! git sen yer verşu kadayıf sakallı adama. ıyhh! laiklik, laiklik, laiklik!

aynen bunları dedi. dayanamadım kızı kaldırdım yerinden. yasladım otobüsün kapısına. ''kelime i şahadet getir kevaşe, yoksa atarım seni otobüsten''

-ayhh! imdaat! gündüz, gündüz seksi kız hoplatıyorlar ayhh!

dedi. attım onu otobüsten. hacı sakallımla muhabbet ettik son durağa kadar. imanım tekrar yerine geldi. allaa şükür.

bak aklıma geldikçe sinirleniyorum.

yine sinirden elim ayağım boşaldı, evet sinirden. oyhhş...
o hacı sakallı amcamız müsterih olsun çünkü ben de işbu seksi kıza şimdiye kadar hiç yer vermedim, vermeyi de düşünmüyorum. intikamını aldım hacı.
başında bir tek "evet efendim..." sözcüklerinin eksik olmasıyla farklı gibi görünen entry.
şüphesiz ki; büyük yanlışlar içindedir.
serdar ortaça özenen yazar. bütün başlıklar aynı.
kızı izmirli diye nitelersen olacak koçum .
(bkz: sözlükteki hbbia özentiliği)
uludağ sözlüğün, inci sözlük moduna getirilmesi çabalanan konulardan bir tanesi daha burada görülmektedir.

(bkz: hayal gücünü sikeyim)
(bkz: aga içkili misin)
görsel
seksiliği, her kusurunu affettiren kızdır.