bugün

Genelde onlarca yolcunun içinde özellikle sizi bulan durumlardır.
Otobüsteki ayıların ossurması ve horlaması.
önde oturan kişinin koltuğu tam yatırması resmen kucağıma yatmış gibi boyum uzun zaten bacağım zor sığıyor. en son yatırma ayarını azaltmışlar gibi geldi.

yanımda oturan kişinin uyuyup üstüme yamanması en son dayının biri omzumu yastık sanmıştı uyanınca utanmıştı. ha bir de sohbet etmeye çalışması.

gece horlayanlar pavyon gibi ambians gece aydınlatması.

multimetdyanın çalışmaması.
sürekli zırlayan veletler.
Otobüste bebeğinin altını değiştiren tipler. Senin çocuğunun bok kokusunu çekmek zorundamıyız.
Muavinin önüne bakmadan yürümesi. Adam elimi ezdi. Muş' a gidiyorduk. Eleman kol kısmına kolumu koymuştum sonra geldi parmaklarımı geçerken ezdi.
dandik abur cubur ikramları.
Özbakımına dikkat etmeyen, koltukaltında ceset taşıyan hanzolar başı çeker.

Kokulu yiyecek yiyenler.

Avaz avaz telefon konuşmaları.

işte bu yüzden uçak yolculuğu.
Haaa orda hanzolar yok mu?
Ooooo zibil gibi!
Ama 8_10 saat katlanmak zorunda kalmıyorsun, bu şahane işte!
Arka koltukta oturup Koltuğu yatırma diyen dingiller başı çeker.

Sevgili Kardeşim, bu aq koltuğu yatırılabilme özelliği taşıyorsa aq koltuğu yatırılabilir demektir. Rahatsız oluyorsan sktir git uçak yolculuğu yada transatlantik yolculuğu yap.
(bkz: Bayan yanı)
(bkz: Teker üstü)
(bkz: Şöför arkası)
(bkz: Cam kenarı)
Ön koltukta oturup hiç bir şey demeden koltuğunu yatıranlar. Yolculuk boyunca zaman öldürmek için telefonla konuşanlar.
sevgilisi ile görmemiş gibi dakikalarca konuşanlara sinir oluyorum.
2 sene önce kezbanus tipli bir kadınla göz göze geldik. hey allahım sabır ver diye nida attı. ananı silkmedik rahat ol. önümde duruyorsun 1 saniye göz göze gelmeyle de bu nida atılır mı. kendini kraliçemi sanıyorsun. allah'ın götü boklu kezban kadını. seni napayım ben tipim değilsin zaten. bedava versen şerefli organımı sana sürmem.
otobüse yeni binen yaşlı teyzeler/amcalar sanki yer vermek zorundaymışız gibi hemen yanı başımıza dikilirler. gözleri fıldır fıldır oturanlara bakar ya da bir koltuk belirlerler. dur bir yeni bindin 5 dk soluklan kaçmıyor koltuklar. yer verince de teşekkür bile etmezler.
yanda oturan şahsın içtiği kahveyi üzerinize dökmeyi başarması.