bugün

Pek matah değildir. Ama şükürler olsun ki ağzımız oruç kokuyor.
iğrençtir, gidip halkalı çöplüğü koklamanız daha sağlıklıdır bunun yanında, hele bir de iftara yakın o leş ter kokusuyla birleşince. insanı mundar eder resmen.
bok yemiş gibi kokar malesef.
Mis gibidir. Cennet kokar. Evet.
17 saat açlığın verdiği iğrenç kokudur. lütfen oruç tutarken dişlerinizi fırçalayın. hic olmazsa naneli şeker çiğneyin. ehe ehe saka lan saka orucu bozarsınız ha.
çekilir çile değildir.
Kötüdür ama bir sigara içenin ağız kokusunun yanından geçemez.
Sdn bana bir ay tahammül edemiyorsun ben sana koca yıl katlanıyorum mesela.
sahurdan sonra ağza atılan karanfil ile büyük oranda yok olan kokudur. açlıkta herkesin ağzı kokar ve bu normal bi olay. mide ve bağırsak florasının aktivitesinin sonucu. sonuçta besinleri de sindiren bakteriler. besin olmayınca azıtıyorlar.

tek çözüm karanfildir, nanedir. ayrıca sahurda alınan kekik suyu ve zerdeçal de çok faydalı.
oruclunun agiz kokusu olmaz ve mis kokusuna benzer diye bussuru hadis var ama sen gunduz icemedigin bir paket sigarayi sahura kadar icersen yok soganli sarimsakli yiyecekler yersen dogal olarakta agzin gun boyunca kokar.
nefsimi kudret elinde tutan allah'a yemin ederimki oruçlunun ağız kokusu allah katında misk kokusundan daha güzeldir.
hadis-i şerif.
o zaman sende aynı hassasiyeti sigarada göster amk . senin sigara kokunu kimse çekmek zorunda değil.
Berbattır. 1metre uzak durmak gerekir. Yanındakiler nasıl dayanıyor anlamak zor.
ağzı kokacak insan, oruç tutsa da tutmasa da kokar. oruç tuttuğu için ağzı kötü kokar ya da oruç tuttuğu için ağzı kötü kokmaz diye birşey yok.

adam gibi bakımını yapan insanın ağzı, oruç tutsa da tutmasa da (başka bir sorunu yoksa) kötü kokmaz.
biraz rahatsiz edici bir kokudur.

sahurda yedikten sonra direkt yataga geri donmek yerine dislerinizi fircalarsaniz sevinirim.

oruc tutuyorsunuz diye kimse agiz kokunuzu cekmek zorunda degil.
oruç tutmayanlar için kötü, tutanlar için ise misk-i amber.
ibadet edenin ağız kokusudur. Bu insanlar biz alkol alıp sabahına o ağız kokusuyla kendileriyle muhatap olduğumuzda bize saygı gösteyorsa bizde onlara saygı göstermeliyiz.
keton eksiye düşünce kokar öyle.
bak yeni ateist olmus ergencik bari ramazan ayinda sus.

bazilarini rahatsiz eden kokudur.
Ahirette bizi kurtaracak koku.
Bu dünyada kötü gibi gözükse de,
Öbür dünyada misk kokusuna eşdeğer bir koku olacakdır.
misk kokusudur.
Dini hikaye ve anlatılarda; Allah katında en güzel kokulardan birisi olduğu söylenir.

insan mertebesinde katlanılması güçtür.

Ama benden uzak olsun diyemiyorum çünkü insanlar bir şekilde oruç tutacaklar özgür seçim sonuçta sadece kokmaması için günümüz teknolojisi ile önlem alabilir mi? Tabiki evet... Eczanenize danışın lütfen... Basit bir iş...
Toplu taşıma araçlarında ter kokusuyla da karışarak insanı çizgi filmlerdeki mide bulantısı kaynaklı yeşil yüze ulaştıran kokudur. (bkz: ağızda ceset beslemek)
sahurda dişinizi bir güzel fircalarsiniz koku falan kalmaz.
iğrenç ötesi aç insan kokusudur.
içki kokusundan daha güzel olan kokudur.