bugün

Bazı şuursuz fanatiklere güzel ayarlar veren iyi bir yazar. Saygılarımı sunarım.
Efendi, uslu, aklı başında bir yazar kardeş gibidir.
Galatasaraylıdır. Candır.
dost canlısı, güzel sözlük yazarı.
babasına annesine sabır dilememiz gereken yazardır. düşman başına böyle insan.

görsel
3 vakte kadar silik olur inşallah.
(img:#2272263)
görsel

Ruh hali Hijyen olmayan bir yazar.
veletin burnundaki tenya mi o ne lan midem kalkti.
kralı gelse diz çöküp götünü yiyeyim abi der. bende bıraktığı izlenim o.
https://m.uludagsozluk.com/e/46027631/

(img:#2273138)

Kim demiş okumadığımızı ?.

Kasıla kasıla tıp okuyanlarla üç aşağı beş yukarı aynı dersleri açıktan okuyorum evelallah...

Bende tıp okuyorum sayılıyor mu piki ? Hohahahaha.

Hem tiçır hem sağlıkçıyam. Oldi mi ?!.
itici bir yazar.
Çekici olsa ne güzel bi çay içerdiniz.
görsel
ahlak dersi verip her yazısında ben yazarsam ona cevap vern formattan bihaber zevattır. bunun g,bi 10 zevat var ben ne yazarsam ona cevap verirler hakaret falan etmem ama bu zibidinin ağzı necis kokuyor. sen gibi düşmicem küfürde etmicem sana ekran görüntünüde aldım..

görsel
Sempatik bir yazar.
Anlattıklarına göre Agresif biraz sanırım.
küfür müfür edip erkeksi takılıyor ama tamamen hedef şaşırtıyor. kimse kusura bakmasın benden kaçmaz.
Tanımam diyip bu kadar net bilgiler vermek ne bileyim bikbik hanım varsa bir yaşanmışlık aydınlatın bizi. Sonra mazaallah geceleri uyuyamayız meraktan bir yerimiz şişer.
gizlemeyin bik bik gizlemeyin,anlatın.

yediğiniz içtiğiniz sizin olsun.
önceki yazışmamızda ben doğruları yazdım o yazmadı açık verdi sıkıştırınca gerçekleri itirat etti.. son yazışmamızda beni iyi kötü anlayan algılayan kafasında soru işaretlerini yıktığım zevattır. sözlük hayatında başarılar dilerim..

görsel
Ortada bir göbek varsa sadece uyunulmamıştır. Zeytin de yürütülmüştür diye düşünüyorum ama neyse hadi siz gençleri utandırmayayım.
Gerçekten iğrençsiniz ibneler.
Sözlüğe renk katan eğlenceli bir yazar kardeşe benziyor.
Sevdiğim bir yazar. *
kanka ben darkness ım çaktırma dedi. nasıl yani dedim sağda solda kavga edersem tempo tutma dedi olur dedim. ay galiba çaktırdım.