bugün

sağda solda sikişerek para kazanan sefa orospularına acıyan insan tipidir.

sözde çocuğunu okutmak için yapıyor bunu, zevkten değil. hassiktirsin oradan.
hem zevk alıp hem para kazanmak kolayına gelirken;
hasta bakarak, aşçılık yaparak, ya da evlere temizliğe ne diye gitsin değil mi?
hem sikiş, hem zevk al. cebini tıka basa doldur.
sonra çocuğum için bu yola düştüm.
siktir oradan orospu.
sana acıyana acımak gerek..
(bkz: pollyanna)
kadın olsam kesin orospu olurdum demeyen insan tipidir.
aslında o sana acıyor farkinda değilsin dedirten tip.
salağın dallamanın önde gidenidir. hadi diyelim çocuğuna süt almak için başka çaresi kalmadı yattı elin adamının altına, sonra da çocuğuna süt aldı. peki 2. ve 3. defa yattığında ne için yattı? ulan ne aç bebeymiş be. tankerle süt içiyor heralde. anası normal yollardan kazandığı parayla süt yetiştiremiyor, o yüzden orospuluk yapıyor. gelelim buna acıyan adama. arkadaş niye acıyorsun? kan bağın mı var? düşünsene bir kerede 100 lira kazanan bu hatun, çocuğuna kaç süt alabilir. ama kesinlikle ayda 750 milyonu beğenip de asgari ücretle çalışmaya bir yere girmez. paso verir. acıma canısı acıma. sen asgari ücretle çocuğuna süt almak için aç kalan kadına acı. napıcan orospuya acıyıp da?
bu tip insan "orospuya acımayan insan tipi"ne dahil olanların, orospularla ilgili ne gibi bir travma yaşadığını merak eder. işin kolayına kaçtıkları doğru olabilir, ama zannetmem ki zevk alarak yapılsın. hadi diyelim ki öyle, %80 i zevk alıyor. ben bu işe zorlanan o %20 için bile acırım kendilerine.

mesela:
(#2687773)
"orospuya acıyan insan tipi"nin pollyanna olduğunu düşünen insan tipineyse diyecek bir şey bulamaz bile o insan "tipi". seks işçiliğinin, libidosuna düşkün erkeklerin fantezi dünyasında sandığının aksine hem çılgınlar gibi sevişip hem de üstüne para almak olmadığını, bir hayat kadınının tecavüze, şiddete ve aşağılanmaya maruz kaldığını, pek çok hayat kadınının ekonomik olanıksızlıklardan dolayı bile değil, pezevenkleri onları öldüresiye dövdüğü, silah zoruyla çalıştırdığı ve aslında kendileri için bir kere "kızlık"ları gittikten sonra sizin adına ahlaklı dediğiniz gibi bir hayat kurmak olanakları olmadığı için "orospu"luk yaptığı gerçeğini gözardı edip, yarı tahrik olmuş yarı alınmış bir şekilde tükrüklerini saça saça sikişmenin lafının edebilene ne söylenir bilemiyorum.
"üretim yok, iş yok, torpil kayırma her yeri sarmış, ekmek aslanın ağzında" diyen insan tipidir.
kendine göre nedenleri olan insandır. neden acıdığını dile getirmek zorunda bile değildir. hayatın h'sini bilmeyen yumurtalara acımayı tercih eder.

(bkz: orospuya değil size acıyorum)
eğer yapılan yüz kızartıcı meslek zorunlu olarak yapılıyorsa ( yani ortada çek senet varsa ) doğru olanıdır. yok bu şartları taşımıyorsa koy g.tüne gitsin.
beyni sulanmış veletlerin tepkisini almış kişidir.

bu ülkede para getirmiyor diye başına kurşun yiyip toprağa konan hayat kadınları, sizin deyişinizle orospular vardır. siz hala zevkini falan konuşun, cahilden de cahilsiniz lan; orospunun bir yerinin kılı kadar etmezsiniz.
ay ne kadar çok veriyor ben olsam ki allah korusun o kadar çok vermem aaa!! diyen insan tipidir.gb