bugün

batug.com un kurucularından,nba'i turkiye'de en iyi bilen 10 kisiden biri.yazılarındaki farklı uslubu yazılarını farklı kılıyor.
nba'in resmi yayın organı nba turkiye'nin de editoru
büyük laker! söylediği her lafın önce bir durup düşünülmesi gereken kişilik.

ayrıca hem lakerstr.com hem batug.com hem de kartalbasket.com'un kurucularından...
maç sonrası olağanüstü toplanacak heat yönetimi şu kararı alacak; "perşembe günü kendi sahamızda lakers maçına bu koçla çıkamayız."
lakers karşısına yeni bir koçla çıkmak isteyen miami'de öne çıkan adaylar riley, geçen hafta real'den ayrılan messina ve lucescu...

orkun çolakoğlu
ülkenin en iyi 3-5 basketbol yorumcusundan biri. fanatik bir lakerslı ve beşiktaşlı. iyi hoş adam, anlattığı maçları keyifle izliyorum, kaan kuralla uyumu şahane ama lakers taraftarlığı bazen beni rahatsız edebiliyor. * onun dışında eğlenceli, kafa dengi bir adama benziyor. alp özgen'den de daha iyi olduğunu düşünüyorum ayrıca. yolu açık olsun.
bir ismail şenol değil.
sandalyeden düşürmüştür.
http://twitter.com/orkunco/status/215283335004569602
ilk başlarda çok antipatik gelen ama daha sonraları alıştığım basketbol yorumcusu.
alakaya ağlağka demese tam süper olacak da biraz aksak konuşuyor.
Dün geceki oklahoma lakers maÇının yayınında bir mola dönüşü 'o görüntü yönetmeninin anasını sikeyim' demesi yayına yansıyan spiker. Kendisini Çok severim ama yaptığı büyük amatörlüktü gerÇekten. Ne olursa olsun mikrofon yakanda ve yayın sürüyor sonuÇta.
beşiktaşlılığına hayranım. onun ve güntekin onay'ın beşiktaş yorumları şu ülkedeki herkesten daha iyi.

http://www.yazihaneden.co...013/03/ikili-oyun/#orkunc

vay be, futbolu beşiktaşla sevdiğim günlerdi.
fanatik lakers taraftarı, hatta lakers maçlarını anlatırken taraf olduğu çok bariz belli eder, bir murat murathanoğlu yada bir murat kosova asla değil hatta caner eler bile daha iyi maç anlatır, lakin nba ya hakim ve bilgilidir.
ilk başlarda ısmail şenol kaan kural murat kosova üçgeni bozulduğu için çok yadırgadığım ama daha sonra aralarında sohbeti en keyif verenin o olduğuna kanaat getirdiğim nba yorumcusu. Batug.com kurucularından.
nba'in türkiye'deki ayaklı gazetesidir. nba konusunda neredeyse bir kaan kural'dır. maç anlatımı harikadır. geçenlerde samuel dalembert'in sayı kariyer rekoru kırmasından sonra şu lafıyla koparmıştır : "herhalde yarın haiti'de resmi tatil ilan edilir. "
ayrıca deli beşiktaşlıdır. galatasaray üniversitesi iletişim fakültesi'ni bitirmiştir.
yazihaneden.com'da çok sağlam yazılar yazar. kısaca yazılarını okuduğunuz zaman batuğ abinin etkilerini görebilirsiniz.

edit: bunu eksileyen de niye eksiliyor acaba?
artık lakers fanlığından heat fanlığına geçiş yapmıştır. lebron aşığıdır. bereket kaan abisi var yanında çok ses çıkaramıyor. pacers serisinden beri ev ahalisi olarak sinirlerimizi zıplatmakta.
potacast'te sohbetinde, her kötü giden maç sonrası engin özerhun'un 'hakem maça yakışmadı' açıklamalarında sonra, 'acaba twitter sayfasını bot yönetiyor olmasın' diyerek beni kırmış yorumcu.
ülkede nba bilgisi bakımından kaan kural'dan sonra gelen yetkin yorumcu.

tek handikapı konuşma şekli/yapısı rahatsız edici olabiliyor.