bugün

saygı duymamak başkadır, dalga geçmek başkadır. dalga geçmeyi sadece sikiyle yapabilen insan davranışıdır. kıvırıp götüne sokmalıdır.
saygu duymayan,insanların taptığı şeylerle kendince dalga geçen insanlar.
Allah belalarını versin.
(bkz: kabak tadı vermek)
sabaha kalmaz götüyle ağzının yer değiştirmesi ile sonuçlanacak hadise.

allah ıslah etsin.
hiç ölmemeleri dileğiyle...
bu şekilde eleştirilerek pirim verilmemesi gerekir.

allah'a havale etmeli.
Sayet kitabin vergisi odenmisse sorun edilmemesi gereken hadise.
biz el sürmeden abdest alalım adam aletini sürtsün.
insanlığın geldiği noktadır. insanlık demek doğruysa tabi.
böyle bir başlığın burada olması bile bu kadar rahatsız edici iken bunu yapanın ne kadar orospu çocuğu olduğunu düşündüren durum.
serkan inci'den bileceğimiz rezalettir.

başka konuşmaya gerek yok...
insanın ne diyeceğini bilemediği durumdur.

yok hayır yani neye göre yapıyolar bunu anlamış değilim. gün geçtikçe de artıyo böyleleri. küfürde etmek istemiyorum. diyecek çok şey var ama bu bi şeyi değiştirmez ki. o da ayrı konu.
ciddiye alınmaması gereken birşeydir.
aklı sıra saygısızlık yapmıştır.
kuranı bir kağıt yığını olarak görüp içeriğini anlamadan kutsallaştıranların özellikle zoruna gitmiştir.
kurana gerçek hakaret anlattığına, öğütlerine aykırı yaşamaktır.
edit: kurana hakaret etmeye bu gibilerin güçleri yetemez. kuran ayetleriyle sabittir.
dumura uğradım. Allah ıslah etsin bunları.
inançsız biri olarak kınadığım olaydır. Ulan inanma ama bu kadar inananı olan dine saygı göster yavşak insan! Pardon, insan da değil bu.
şimdi bu olaya ifade özgürlüğü yok inanç özgürlüğü yok ananın amı özgürlüğü deyip bunu normal karşılayan troller çıkarsa ben onların ta anasını avradını sikeyim. bu olayı yapan insanında yeri belli zaten. fazla takmaya gerek yok. gündemde fazla bırakmamak için konuşmasak daha iyi olur.
edit: ne olur artık birşeyler yazmayın bu başlığa ve o şuursuzlara prim vermeyin arkadaşlar. amaçları reklam yapmak zaten. orada o başlığın altına bakarsanız 'ekşisözlüğe koyun' falan gibi yazılar yazmışlar. amaçları reklam yapmak. ne olur yazı yazmayın bu başlığa artık.
beddua etmeye gerek yoktur, kızmaya gerek yoktur, çoktan belasını bulmuştur, acınası durumdadır.
yeryüzündeki en anlamlı kitaptan ve anlattıklarından ve öğütlerinden mahrum kalmıştır.
Yapan icin cin ali serisinden, bleach manga'sindan, dostoyevski eserlerinden farki olmayan bir kitaba dokunma eylemi.kutsallik yoksa rezalette yok bittabi.
Tabi bunu afise etmek dallamaliktir.
o sözlük için yarından sonra imha çalışmaları başlayacak, buna seyirci kalmaya ne insanlığım ne vicdanım ne de inancım el veriyor, o sözlüğü benden önce imha edene arabamı veriyorum.

http://imgim.com/b2xpf.jpg

http://imgim.com/b2xq3.jpg

ciddi ciddi veriyorum..
iki şuku kapmak uğruna kendini mahveden adamın dramı diye ileride haberlere çıkması muhtemel olay.
güncel Önemli Başlıklar