bugün

galatasarayla oynanmış olan son bordeaux maçının 90. dakikasında sabri'nin attığı gol.
2000 süper kupa finalinde jardelin real madride uzatma dakikalarında attığı altın gol...
güiza'nın gol atamadığı herhangi bir an.***
uzun bir aradan sonra anneye sarılmak ve onu koklamak.

edit: an itibariyle gerçekleştirmiş olduğum hadise.
çişe sıkıştıktan sonra pisuvarla oluşan samimiyet ortamı.
herşeyi iki bacak arasına kurduğumuz erkek egemen bir toplumda bu söylenenlerin hepsi aslında kendine kandırmaktır ulaşılmaza muadiller sunmaktır ve masturbasyondan öteye geçmez. gerçek orgazmdan alınan hazın yerini hiçbiri tutmaz.
hafif hafif oluşan karın kaslarınızı seyretmek. zaten şimdilik orgazmdan da pek hayır gelmediği için daha zevkli olduğuna kendimi bir şekilde inandırıyorum.

uzun zaman sonra gelen edit:
kendimi inandırıyorum.
buz gibi bir limonatayı kafaya dikmek.
fenerbahçeli bünyelerin kudurduklarını gördüğüm andır. o an bu andır, bütün sözlüklerde salyalarını akıtmaya başladılar dos santossss var ulaaannnn elano kimm diye. bi bakıyorsun dos santos hakkında ilk entry fenerbahçe'ye alınınca girilmiş sonra bağırışmaları dinliyorsun ve film kopuyor. ohhh geldi geldiii tuttt lannn...
içi yağ dolmuş, sertleşmiş sivilceyi patlatmak.
yorucu bir günün ardından eve adımını atmak ve yatağa uzanmak.
yeni başlayanlar için sigaradan ilk nefes ve akabindeki baş dönmesi.
baba ile girişilen çetin bir tavla mücadelesini 5-4 kazanmak.
agrıyan dişin birden geçmesi.
sevgilinin seni seviyorum dediği andır.
bir kitabın tek solukta okunup bitirildiği andır.
hangi kitap olursa olsun tek seferde bitirince ayrı oluyor.
buzlu bongdan gelen süzülmüş soğuk dumanın ciğerle buluştuğu an.
yaz sıcağında yeni açılan biranın bademcikleri yalayıp aşağıya doğru yol aldığı an.
orgazma doğru gidilen anlar.
(bkz: 6 kasım 2002 fenerbahce galatasaray maci)
boğazdan aşağı soğuk bi yudum baileys indiği an.
yeni alınan elektrogitarda pink floyd çalmak.

(bkz: biri beni tutsun)
kabız geçen bir kaç günün ardından sıçmak.
çok üstüne düştüğün, çok düşündüğün çok kafa yorduğun bir sorunun hallolması ve beyninin boşalması..
saatler süren açlığın sonunda önünüze konan bir tabak mantıya yumulmak. ötesi yoktur.