bugün

an itibariyle muasır medeniyetler seviyesine gelmiş bulunuyoruz. hayırlı olsun.
akp cenahında bilimsel farkındalık ne durumda görün işte.

genç kuşakları bile bilimden bihaber.
"yapacağınız işi sikeyim" lafının gerçek anlamını bulduğu ağlanacak halimizden başka birşey değildir, akşamdan beri düşünüyorum ama hala okkalı bir küfür bulamadım.
bütün anneanne ve babanneleri mucit yapmıştır. Ulan bu ne?
Kazandığı parayla tarla traktör alıp çiftçiliği de icat eder bu karı.
"bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse hoşafı seçin.".
Seneye fiber teknolojisini kullanarak organik fiskos masa danteli ile nobele aday olacak türk bilim kadininin icadi .

https://youtu.be/oxKvPgawGNw

Su filimden sahne gibi geldi .
Söylemeye utanırdım kız sergilemiş amk.
Hoşafın raf ömrünü arttırıp satışa hazır hale gelecek diyenler için. Bu zaten yıllar önce yapılmış. Hoşaf markaları diye aratma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz.
(bkz: Yürüyen uçak)
memlekette salak salak evlilik yarışmasından, bir sürü psikiyatrik sorunlu insanın villaya kapatılıp zorla birbrinden hoşlanmasını sağlayan programlardan ziyade, böyle bir fikir yarışması olması öncelikle başlangıç için hoş karşılanması gereken birşeydir.

kaldı ki bu proje birinci olmamış. Hız ayarlı kasis projesi birinci olmuş. ne oldu peki dünden beri? Bir yalana 2 gündür espriler geliştirip gülüyoruz.

organik hoşaf dediğiniz şey ise, sağlıklı bir gıda ürününü; e- bilmem kaç , siktiriboktan asit gibi katkı maddeleri, kanserojen eklentiler yapmadan tüketebilmeye yönelik bir girişim. Görücekseniz belki 1-2 yıl içinde ya bu girişimci arkadaş ya da başkaları bu inovasyonu gerçekleştirecektir.

Yarışma çok amatör olabilir, daha da geliştirilebilir. Ama bir yerden başlamak gerekir. Öyle oturduğumuz yerden sallamakla olmaz.
cehapelileri tir tir titreten proje.
kıskanç merkel'in de "ich möchte eine dose organik hoşşaff" dediği ve hoşaf içtiği rivayet ediliyor. tabii, organik olanı vermeyip kandırmışlar. yine de kana kana içmiş.

ne oldu merkel kız, kanıyon değil mi?
Öncelikle yapacağınız algıya sokayım.

Olay gayet ortadayken mevzunun ne olduğu gayet anlaşılmışken bile olayı sulandırmak için gösterdiğiniz çaba takdir edilesi gerçekten.

Gerçeği bu kadar çarpıtmak bu denli yüzeysel yorum yapmak anca gerizekalıların işidir.

mevzunun organik hoşaf olmadığı halde ve yapılan çalışmanın raf ömrü ile alakalı bir çalışma olduğunu gayet iyi anladığı halde yapılmak istenen benim düşüncemde olmayanın yaptığı hiç bir olumlu gelişmeyi kabul etmemektit. Bu da sığırlığa dalalettir.

Fikrin varsa çık daha iyisini sun millet seni alkışlasın. Ama yok sadece oturduğun yerden bi sike yaramaz düşüncenle milleti karala. Yaptığın bu çünkü.

Zihniyetinizi sikeyim ne diyim.
mal turnusolü gibi olmuş başlık. bak bak ayıkla.
alzheimer hastaları için çipi geride bırakarak kazanan proje. şimdi türkiye'nin özeti budur. organik hoşafı alın müsait yerinize sokun. sağlıklıdır.
Turbanin gucu adinadir.
kıskanmayın lan... organik hoşaf 2023 hedeflerinde bir dönüm noktasıdır.

çatlayın patlayın hedef 2023 (!)
işin aslını araştırmadan yorum yaptığım için kendimi kötü hissediyorum.

işin aslını öğrenmek isteyenler buyursunlar efendim http://www.milligazete.co...rcegi-organik-hosaf-nedir

edit: birinci olmamıştır. projenin detayları linktedir.
bugün kimi linç etsem konulu ulusal çaplı algı yarışmasında dünün kazananı olmayı başarmıştır. gerçeklerin ortaya çıkması bir işe yaramaz utanma ve iyi niyet olmadıktan sonra.
Birinci olamamıştır. Program yapımcılarının savunması budur. Ama o protatip fizik tedavi aracını elediğiniz için bakışımız değişmeyecektir. Günümüz ayrımcılık, taraf tutma, kız bacısına(!) yardım da bulunma, hacı hoca hoşaf günüdür. Ora da kansere çare bulundu deseler, yine de örtülüler hoşafları elin de finale giderdi. Zaten oraya kadar nasıl geldiler o da meçhul.

Eğer örtülü kadınsanız, elinize boş kavonoz alın ve " organik hava " diye girin içeri. Finalinix garanti bacılar. Olmazsa gelin harcadığız yol ve yemek masraflarını ben vericem.
Zaten kimse demez kimdir? Neyin nesidir?
Kafa kapalıysa diğer kafir(!)(!)lerden üstün bi zekaya sahip olduğun için ordasındır..

Ulan daha diyeceğim var da...

Neysssee...
amerika bugün 15.000 askerle kuzey sınırımıza yığınak yapmış. bu hoşaf işi ona yarıyo zaten.

bak siz hoşaf seyrederken amerikalılar neler yapıyolar?

https://www.facebook.com/.../videos/1404899879628827/
Tüm annelerimiz, anneannelerimiz ve babaannelerimize yapılan büyük bir haksızlıktır. bu kişi sadece patent almada bizden hızlı davranmış olabilir ama hoşafımıza karışamaz. halkımızı hoşafçılara davet ediyorum.
görsel
yerli uçağımızı yapamadığımız için yaptığımız şeydir. halbuki akp "yerli uçağımız göklerde" diye reklam yapmıştı seçim kampanyalarında.

bundan sonra artık "organik hoşafımız bardakta"diye reklam yapsınlar. o daha yakışır.