bugün

küme düşen orduspor'un kendi derdine yanacağına başka takımların sevinciyle teselli bulmasıdır. http://yenisafak.com.tr/s...a%C2%A0-06.05.2013-518352
anormallik değildir.

http://www.haberler.com/o...e-kutlama-4429172-haberi/

3 kapak toplayınca 1 kupa veriyorlarmış.
orduspor başkanı galatasaray eski kongre üyesi olması sebebi ile vuku bulan olay. böyle adamlar olduğu sürece bir cacık olmaz anadolu takımlarından.
tum superlig takimlarinin yapmasi gerekendir.
kimsenin zoruna gitmesin adamlar iki senedir ligi silip supuruyor.
bukemedigin eli opeceksin ve kutluyacaksin.
"meyve veren ağaç taşlanır" yani taşlanmalı.. bizim kültürümüz böyle. tebrik etmek de neyin nesiymiş!
sezon sonunda yapılması gereken kutlamadır, anı anına saniyesi saniyesine kutlama yağcılıktır mide bulandırır.
işte spor, işte centilmenlik, işte fair play ruhu budur.

adamlar küme düşüyor olsa bile tebriğini sunuyor. helal.
helal olsundur ^_^ .
Edit:eksile amk al yine ifade yaparım -_-
orduspor'un büyük takım sayılmamasının sebeplerinden birisidir.
Şimdi yok doğrusudur, yok centilmenliktir habele hübele demesin kimse..
küme düşen bir takımın yönetimi küme düştükten bir gün sonra galatasaray'ın şampiyonluğunu kutluyorsa kimse demesin fair play diye...
ankaragücü taraftarının dediği gibi cenaze evinde kutlama olmaz...
siz bunu diyen ankara'ya sövün küme düştükten sonra galatasaray'ı kutlayan ordu'yu övün.
helal olsundur.

asil nihat ozdemir'den aldigi bagisi resmi sitesinde aciklayan ya da fenerbahce ile oynadiklari maclarda saibe olan diger anadolu takimlari umarim amator kumeye kadar gider, orduspor degil.
takımın büyüklüğübü gösterir. helal olsun!
kimseyi kızdırmamıştır. gayet normaldir. helal olsun.
başkanı hangi kulübün üyesi amk'm demek istiyorum size, yok hatta dedim lan!
ordusporun başkanı nedim türkmen yamulmuyorsam galatasaray kongre üyesi aynı zamanda ondan olabilir. ne olursa olsun aptallıktır ama.
Akhisarın fenerlileri alkışlayıp çiçek vermesi kadar normaldir.
güncel Önemli Başlıklar