bugün

2 gün önce mesaj kutuma yazdığım bir yorum ile ilgili ''zeka fışkırtıyorsun'' diye msj atmış zavallı. buna istinaden ben ona başka bir şey fışkırttım sustu. siz de aynısını yapın. anında susuyor.
bu kadar eleştirildiğine göre gerçekten zeki bir insan olduğunu düşünüyorum. çekemeyenler anten takmalı bence.
Sanırım zekası zadece zeka fışkırtanları idrak edebilen yazar. Bizden 50 yıl geriden geliyor demek daha mantıklı olur.
(bkz: özel mesaj yazmayı bıraktım gözünüz aydın)
(bkz: tamam dostum sakin ol seni iyileştireceğiz)
çaylak olmuş yazar.

çaylak olduğu için sevinen dalaylamaları görse çok üzülürdü sanırım.

edt: gayim ama para bende yı bi ara özel olarak kutluyacak yazar.
Fazla sevinmeyin, zeka kelimesini içeren yeni bir nickle her an geri dönebilir.
Kim caylak ettirdi bu yavrucani, ne guzel yaziyordu.

eglensin cocuk karismayin diyoruz ama yok.
zeka püskürtüyorsun. yazık. çaylak olmuşsun üzüldüm senin adına
fışkıra fışkıra zekası bitmiş çaylak yazardır.
çaylak olmuş yazardır. bir süre yok kurtulduk.
çaylak olduğuna göre fışkırtmak fiilini cümle içerisinde kullanmaya ara verebiliriz yazarıdır.
mesaj hanelerinin boş kaldığı, akli melekelerin sorgulanamadığı, bravoların havada uçuşmadığı bir sözlük. yazık la, hangi moderatör fışkırttıysa, adam yok oldu!
basurlu göt gibidir.

(bkz: #22058151) sevinç çığlığı çatal, kaşık atanlar, bi gün utanıp özür dileyecektir.
(bkz: Tülay yalvarıyom geri dön)
(bkz: sildiriyorum lan kendimi)
parayı bulunca ne yapacağını şaşırıp düştüğü çukurdan çıkış yolunu ibine olmakda bularak gay olmuş bazı totoşların başlattğı kampanya sonucu çaylak yapılmış güzide bi yazardır.

(bkz: #22058151) ceza alarak giden birinin arkasından insan bu başlığı açmaya utanır.
Bazı yazarlar tarafından toplu linç girişimine maruz kalmış yazarlardandır. Sözlükteki kötü huyları ortaya çıkartmıştır.

Adam mı öldürmüştür, banka mı soymuştur, birilerinin malına mı göz dikmiştir?

Arena'ya atılmış seyircinin baş parmaklarının aşağıya doğru inmesine sebep olmuştur; Korkunç bir iştahla akıbeti beklenmektedir.

Anlaşılan odur ki 'hoşgörü'nün olmadığı yerdeyizdir.
merhaba gençler,

açılın evladım biraz kenara.
ne yapıyorsunuz lan siz
biraz kendi halinize bırakınca aranızdaki sorgulama bilinci zayıf gençler ortalığı ele geçiriyor. bilgi sahibi olmayan fikir sahibi olmak haktır ancak saygı duyulacak bir şey değildir. konu sözlükte ilk pörtlediğinde fazla ilgi çekeceğini düşünmediğim için kısaca bir iki satır yorum yapıp bıraktım.

ancak şimdi görüyorum ki sizin kafanız karışmış. beni kendinizle bir tutma hatta yargılayıp yorumlama zavallığına düştüğünüzü görmek beni üzüyor.

herkes yerini bilecek diyerek sözlüğe postasını koyan yazar.
inatla devamı çekilen sözde komik türk filmi tadındadır.
zeka fışkıyesini kırdığım yazar*.

gerçi iyi ya da kötü amacına ulaşmış, dikkatin babasını çekmiş yavru.
her zaman attığı mesaj kalıbını değiştirerek bir saattir 129t de mahsur kalmış olmama rağmen mutluluktan ucmama sebeb 14 yaşındaki yazar kardeş . yazılılarin nasıldı kardeşim. ev ekonomisine dikkat et .
bir film hakkında yaptığım kişisel bir yoruma karşılık olarak zeka seviyeme laf atmasıyla tanıdığım garip insan. şaşırdım gerçekten. neden bu kadar saldırgan olduğunu anlamadım. zeka seviyem oldukça düşük olduğundandır belki...
Bir filmi beğendiğini söyleyen yazarlara mesaj atıp geri zekalı muamelesi yaparak dikkat çekmeye, sözlükte popülerleşmeye çalışan beyin yaşı 3 asıl yaşı 12 olan yazarımsı.
ne dediği anlaşılmayan özel mesajıyla dikkatimi çekmeyi başarmış yazardır.