bugün

ah şu dünyanın yıkılası düzeni dedirtir insana... son bir defa görebilmek için herşeyi yapardım. Allah sevenleri ayırmasın...
Ölümle ya da iradeyle alakalı durum:

Eğer ölüm ile gelen ise tamiri ve tarifi mümkün olmayan yarayla yaşamaya çalışmaya alışmak zaruri gelir.

Fakat irade ile alınan netice ise kendi hayatı üzerinde kimseye tahakküm şansı vermemektir ki bu da sarsılmaz güce delalettir.
Ups tan bu tarz sözler duymak beni şaşırtmadı. Biliyordum ondaki temiz kalbi. Sabırla Hep bekledim. mecidiyeköy metroda belki rastlarım diye oturup bekledim. Geldi ya artık tüm şehrin ışıkları yanmalı üzüntü keder karanlıklar geldikleri yere geri dönmeli.
Kader bir gün mutlaka karşınıza çıkartıyor! Bazen "iyi ki..." demek için, bazen de "keşke... " demek için.
Eksik hissettirir. Çok üzer.
üzücü bir durum.
Çok da takılmamak lazım, hayat akıyor sonuçta. ilk zamanlar çok üzüleceksin yalan söyleyemem ama geçiyor... O yüzden lütfen anı kaçırma. Bunu anı kaçırmış, hayatı kendine zehir etmiş ve altı ay boyunca bu psikolojiyi yaşamış biri söylüyor sana. Ya da boş ver yaaa... hayatta her şey tecrübe, acını da çek.
Ne demişler, 'Seni öldürmeyen şey güçlendirir.'