bugün

kıvanç tatlıtuğ adındaki güzel kişiliğin kolundaki dövmede yazandır. ingilizce bir cümlede allah kelimesi bilerek, g.t korkusundan dolayı god değil de allah olarak yazılmıştır.

kendisine kızmadığımız belirttiğimiz gibi yine kendisinin anlayabileceği bir dilde karşılık veriyoruz:

(bkz: beni sadece god yargılayabilir) *
(bkz: allah dövmeli insanların hazin sonu)
"beni sadece allah yargılayabilir" anlamına gelen ingilizce cümle.*
görsel
only türk ceza kanunu judge me*
bu dünyada bu geçerlidir.

öteki tarafta da

only allah can judge me
(bkz: only sibel can judge me)
gördüğüm en malca dövme.

madem oraya allah yazacaksın gerisi niye ingilizce? patlatırdın -beni sadece allah yargılayabilir- diye, olur biterdi.
ilk Tümer metin'de görmüştük. Allah değil god yazıyordu onda.
agıza dolandı mı bi defa, her yere uyabilecek bir söz öbeği. ilk defa kıvanç tatlıtuğ'un dövmesiyle karşılaştım...

insanın aklına çeşitli diyaloglar getiriyor, hatta kelime diyaloglara dahil oluyor.

+nerelerdesin görünmüyosun diyor,
-ne alaka burdayım only allah can judge me diyorum.

+bu ne böyle olm niye pijamayla geziyosun diyor,
-iyi böyle, only allah can judge me diyorum.

+geçen içtik içtik sonra kıza da msj attık gitti diyorum,
-ne gerek vardı abi şimdi diyor,
+sanane olm only allah can judge me diyorum...
2 büyük takımda oynamış fakat ikisinin taraftarı içinde bir hiç olan futbolcuda benzeri olan dövme.
(bkz: only cash can judge me)
(bkz: 2pac) ın felsefesidir.
(bkz: erkekleri kıro yapan detaylar)
demek ki her şey tipte ya da karizmada bitmiyormuş.
sıkıyosa hakim karşısında dile getirilebilsin dediğim cümle.
yaran umut sarıkaya karikatürü.

görsel
dövme yaptırmayı düşündüğüm söz.
Bir de yanlış bir ingilizceyle kalçasından aşağı dövme yaptırıp rezil olan bi kız var dı dimi yaa.
cok delikanlica sanilip arabaya, saga sola yazilan, ama ilk olarak escinsellerin kullandigi slogan.
O sloganin ilk olarak escinsellerin yuruyusleri sirasinda kullandiklarini bilmeyen mallar birde boyle agir abi pozunda dolasmiyor mu )))) Ulan insan dovme yapacagi yazinin ilk once bir gecmisini arastirir.
Adam beni sadece allah yargılayabilir diye dövme yaptırmış mallar, neden god yazdırmamış neden arapça yazdırmamış diye yargılıyor.