bugün

vanlılarla ilgili yapılabilecek kelime esprisi. t-shirt baskısı vs vs...

edit: espriyi ben yapmadım lan, durun...
yeni bir yazar.hafif barzoya benziyor.
sevindim lan.
Sözlükteki pkk taşeronlarından yalnızca biri cevap vermeyim vermeyim diyorum diyorum ama her defasında vazgeçiyorum bu sefer vazgeçmicem.
Bu zevatın terminolijik kelime haznesi 50.
Etnosantrizmden ırkçılığa şovanizme kayan bir duruşu var öyle ki " aile yaşantısına önem veren kürt erkekleriyle evlenmeliymiş" şahısın ifadesi bu baksen kürtlerdeki ekip çalışmasına bende hayranım tabi gelicek gelin gerçekten çok şanslı ailece midye dolma doldurup satabilirsiniz mesala ya da esrar yetiştirip yanında bonzaiyle satabilirsiniz mesala ya da çaldığınız otomobili ailece parçalayıp oto sanayide okutabilirsiniz ilerde bir kız çocuğunuz olur emmi oğluna satarsınız her türlü köşeyi dönersiniz gerçektende keko haklı aile dayanışması var kürtlerde yalnız geline nacizane önerim kocan ölürse kocanın kardeşi sana yeğne demicek haberin olsun artık onun karısı olcaksın.
benim pkk ile tek taşeronluğum senin gibi kürt pkk karıştırması yapanları dize getirmektir. öncelikle sen gibi türk olmayıp da devşirme kökenli olup bu ülkenin milli emanetlerine saygı duymayan, ülke siyaseti içerinde karmaşa çıkararak milli egemenliği beraber hakim kılmış ırkları birbirine düşüren, örf adet kültür kavramlarını cinsellikle karıştıran, kendi kızlarını alıp piyasa yaparmıscasına alemden aleme akan tiplerin söz sahibi olmayacağını belirtirim. sen ki arnavut tohumu olup bu ülke de yaşamaya fırsat bulmuş, etrafı burneşa larla dolu, karısını alıp swingerlara giden arnavut diyemeceğim şahıs. tavsiyem ortalığa fazla çomak sokmaya devam etme. tarih sen gibilerin sonunun hiç iyi bitmediğini göstermekle kalmayıp, sen gibilerin çomağının eninde sonunda kendine ters dönmesine şahıt olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. ( M KEMAL ATATÜRK). sen bu tanım içerisinde yer almamakla beraber, kuyumuzu kazmaya meyilli kendi çanağına pisleyen arnavut tohumusun.
11. nesil yazar.. beni artı oya boğmuştur.. hoşgelmiştir..

not: çok teşekkür ederim.......
girdiği entrylerle saygı duyulmaya değer dost.