bugün

kızımızın on yüz bin baloncuk yuttuğu reklam tekrar çekilince belli oldu. bir hayli şişmiş gördük kendisini..
offf sıcaklayınca gazoz içiyorum.. en çok bu gazozu seviyorum, içinde bissürü baloncuk var.. baloncukların onyüzbin milyonu banaaaaa
yirmi yüz bin milyonu alişe..çünkü onun benden çok saçı var daha çok ısınıyo.. diyil mi aliş ??
on yüz bin baloncuk yuttum hihihi
küçüklüğümün fruko solganı.bi de bikaç yıl önce aliş die yakışıklı bir çocukla çıkmıştı bu kız.şaştım kaldım afalladım.
şerefsizin tekinin içini helyumla doldurması sonucu hapı yutmaya kadar gidebilecek durum.
grizu patlamasıyla sonuçlanacak durumdur. *
nükleer enerjik şekilde geğirileceğinin işareti.
(bkz: yalan efenim yalan)*
(bkz: bukkake)
oruçluyken yutma sakın denilesi reklam sloganı.
Çocukluğumun kâbusu ve biraz da eğlencesi olmuş reklam. reklamdaki kıza aşırı benziyordum (dediklerine göre öyleymiş). kızın mayosunun aynısından vardı bende. reklamı görünce fark etmiştim. sahilde birkaç kişi yanıma gelip ailemden fotoğraf çekilmek için müsade istemişti. resmen kâbus. o günden sonra da bir havaya girip sahilde deli gibi fruko içerdim (Özellikle bardağa doldurup pipetle içerdim reklamda öyleydi çünkü). tabi millet yine gelip fotoğraf çektirmek isterdi ailem de her seferinde onlara açıklama yapmak zorunda kalırdı. kendimce baya eğleniyormuşum o zamanlar.
1 milyon denilse daha ekonomik bir beyan olabilirdi.
görsel

O kız şimdi 33 yaşında. Seda renda beş yıldızlı ust düzey bir otelde çalışıyor. Frukoyu sevdiren kız...