bugün

altıncı nesil bir küfürbaz yazarın zoruna giden olaydır.hepsi mezarlığa dönüşmüş eski yazar profillerinin aktif olmayışlarından kaynaklıdır.
Ahanda böyle girerler abicim.
Normal bir durumdur.

Tamam lan uzatmayın on ikinci nesil gelmedi diye sataşacak yer arıyorsunuz anlıyoruz da pek bi espirisi kalmadı on birinci nesile sataşmanın.
Eskiden büyüklerin olduğu yerde çocuklar köşede sessizce otururdu. Şimdiki gençlik çok bozdu.
Yahu bende 11. Nesilim ama yaş itibari ile bebe sayılmam. Neyin kafası bu eski nesiller.
dokuzuncu nesil bize bu kadar kötü davranmamıştı bizim neslimiz neden 11.nesili itin götüne sokuyor anlamıyorum.
Entry girmiş olmaları iyidir. Ya direk girseler.
Bizim entry girmemiz sanırım başkalarına giriyor. On birinci nesil kardeşlerim bir dahaKine krem sürüp entry girin malum bazılarının canı acıyor.
(bkz: Eski nesiller bize bahmiy)
Bildiğiniz devrecilik. Ust devre olarak alt devreyi ezme çabası.
(bkz: hanım koş kavga var)
(bkz: la bu on birinci nesil size ne etti gardaşım)
Altıncı nesil yazarların utanmadan,
onbirinci nesil yazarların girdiği Entry leri okumaları kadar kötü olmayan durum.
Başarılı olmayı öğrenmenin en iyi yolu, başarılı insanlarla çalışmaktır. Ancak , her başarılı insandan başarı öğrenilmez. Bazı başarılı kişiler çok kıskançtır ve yanlarındakilerin ilerlemesini kendilerinin gerilemesi sayarlar. Kendi kendimizin rehberiyiz aslında.
Muhtemelen lise 2 olup lise 1 leri ezen şahsiyetin aynısıni uludağ sözlükte yapmak istediğini gösteren beyandir.
Kardeş sen madem istemiyorsun fosillesmis entrylerini de alıp gidebilirsin.
şimdi utanmamız gerekiyor galiba. pardon nereye utanıyorduk?

önceki nesilin kendi çapında yeni nesilin haklarının kısıtlanması yönündeki söylemidir.
Nesiller arası savaş başlamıştır.
Annesinden 1. nesil olarak doğan yazarların kıskandığını durumdur.
(bkz: onbirinci is coming)
Sözlüğe asker ocağı muamelesi yapan yazar beyanıdır. Ben patates soymaya gidiyorum.
olabilecek iş değildir.