bugün

Sözlükteki fake hesaplardan. Millet burdan dile dökemediğini fake olup söylüyor demek ki.
bu adam feyk neden biliyor musunuz? çünkü bir entryinde tecavüze uğrayarak bekaretini kaybettiğini söylemişti. eğer gerçekten tecavüze uğrayarak bekaretini kaybettiyse cinsellikten soğuması lazım psikolojik olarak. nasıl sekse bu kadar düşkün olabiliyor? eğer tecavüze uğramadıysa yine feyk çünkü o zaman da kafasından fantezi hikayeleri kuran ergen bir erkek.
görsel
erkek olduğunu tahmin ettiğim yazardır. aksi ise eğer ispatlasın canım.
konu mankeni bile olamayacak yazar saçmalığıdır.
kız veya erkek olması belirlenemiyorsa, ikisini karışık yapıp travesti olması muhtemel dediğim yazardır .
tam benlik yazar. şaka şaka tanımam etmem.
ilgi manyagı yazar.
Hayır onda suç yok eli sikinde gezen sözlük erkeklerin sayesinde bunlar burda prim yapıyor.bilmiyorsanız söyleyeyim yazdıklarınızı okuyup sizinle kesin taşak geçiyor.
(bkz: #23845184)
kafa gitmiş.
(#23845514)

google görsellerde aradım, çıkmadı. lan yoksa? *
9.nesil manken yazarın eline su dökemeyecek olandır.
nick altina yazi yazmayi birakinda pilotlugu biraksin su kendini begenmis yazar.
new yorkta yaşadığını düşündüğüm yazardır. rahat ortamların insanıdır. türkiyede yanlızca bebekte takılır sonra yurtdışına geri döner büyük ihtimalle. (#23848690)
Sözlüğe eğlenmek için gelen boş boş takılıp dalga geçmekten keyif alan yazar.
bunun cidden o resimlerdeki kız olduğuna inanan varsa ben bir şey demiyorum. Resimlerde ki kız olgun ve ağırbaşlı bir tip sözlükteki konuşma ağzı ise bildiğin ergen. Muhtemelen liseli bir ergen faceden twitterdan veya instagramdan birinin fotoğraflarını çalıp dalgasını geçiyo sözlüktekilerle.
sözlükten vatan kurtaran bir aslan parçası daha. hey hey de hey hey. kürt düşmanı değilim diye hemen "siz" oldum, kürt kardeşlerimin arasına katıldım. *
sizler harikasınız la, valla bak ciddi diyorum.
bizzat gorusmuslugumuz var.. resimlerdeki kendisidir.. temin ederim sizi..
Bu gece sevişeceğim yazar.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
bildiğim kızlardan değilmiş... tahmin etmiştim..
kendisiyle bir kaç kere yattık ama aramızda duygusal bir bağ olmadı. ikimizde profesyonel kişilikli insanlarız, duygularımızın mantığımızın önüne geçmesine izin vermeyiz.

misyoner sever. öptüm canım.
(bkz: ne be nee)
Bi huzur verin anasını satiim.
Evlenme teklifini reddettigim yazarimsi.

Amk, isim olmaz benden de güzeli yok.
çünkü tüm çılgın seks deneyimlerinden sonra gene klasiğin en iyisi olduğunu düşünen yazardır.
Manken olsa burda işi ne be kardeşim dedirtir.