bugün

Yaşanmışlardan, bizzat şahit olunmuşlardan görülüp ders çıkarılıp öğrenilendir.

Maalesef, birlikteliğim yalnızca türk kızlarıyla olmadı. Bu yüzden bu karşılaştırmayı yapacak derecede tecrübe sahibi sayılabiliriz.

gelgelelim, adetim değildir (bkz: lar ler) kullanarak bütün bi camiayı hedef almak. Fakat bu entry'den sonra sizin de aklınızda bir çok şey canlanacaktır, siz de yaşanmışlardan anlayacaksınız beni, diye umuyorum. (beni affedin, tekrar söylüyorum türk kızları derken bütün camiayı hedef almıyorum. türk kızları yazmasam, sonra, neyse boka sarıyo burası. Başlıyorum

henüz ellerini tutarken titreyip orgazm olan kız tanıyorum ben. bu bir.

Sevişirken kendilerini kaybediyorlar, geneli ısırgan oluyorlar. bu iki.

Ben bunlardaki boyun sevgisini anlamıyorum. hatta bi ara meşhurdu: "boyun diye bir cennet var, öpmek farz, yalamak vacip." yani alayı boyun fetişidir. bu üç.

Öpüşürken mal gibi gözlerini açarlar, öpüşme kültürleri yoktur. bu dört

yanağını dahi öpmek istemediğiniz zamanlarda gelir göğüslerini ağzınıza sokar. yani anlayışsızdır( evet sigarayı bırakırken böyle bi şey yaşamıştım ve hiçbir şey yapmak istemiyordum.) bu beş.

Siz istediğiniz zaman vermez, o istediği zaman verir. bu altı.

Size güvendiği zaman, sonsuz güveni sağladığınız vakit, gelir ananızı siker. Bunu anlayamayacak kadar kafasızdırlar. böylece Sizi cepte görmeye başlarlar. bu yedi.

hani bazen dersiniz ya, "sana kızacağım bi şey yapsan bile gel bana anlat, yalan söyleme". Sonra gelirler yalan söylerler. savunmaları da" aşkım aramız bozulmasın diye yemin ederim"dir. ve ağlarlar, biz de yufka yürekliyiz tabi, o sarılınca biz de sarılırız unutmaya çalışırız. Çünkü biliriz ki biz de yalan söylüyoruz. Aşkım napıyosun diye sorduğunda diyoruz ya hani: aşkım kitap okuyorum aslında 31'in yarısındayızdır. Biz de kendi iğrençliklerimizi düşünerek unuturuz işte. bu da bizim mallığımız. onların da fırsatçılığı. bu sekiz.

Hepsi heveslidir. ağda günlerinde gelirler bir araya. "beyler hani biz bi özelimiz olsun diye en yakın arkadaşımızdan dahi, sevgilimizle ilişkiye girdiğimizi gizleriz ya". bunlar açık açık anlatırlar işte. o anda neler hissettiklerini dahi anlatırlar. işte böyle özele saygıları asla yoktu. bu dokuz.

ve en önemlisi hep derler ya bayan arkadaşlar "beni anlamıyorsun" diye. aslında hiçbir kız hiçbir erkeği anlayamamıştır. işte bu da felsefik olarak eksikleri. bu da on.

öneri: hiçbir kıza olmazsa olmazım demeyin, birgün gelir biri hayatınızın amınakoyar, o zaman kimseye güveniniz kalmaz. Yaşayın takılın, sonuçta onlar da bu memleketin insanları ama bu gerçekler birçoğu için de geçerli bunu da unutmayın.
erkeğe yaptıklarını bir bir teselli için erkekmiş gibi konuşarak anlatılar.
asla açıklanamayacak olanlardır.

her kadın farklıdır. ne türk kadını ne arap kadını hiçbirini on adımda inceliyoruz diye bir çabaya girmeye gerek yok.