bugün

(bkz: olunce tanriyi karsisinda bulan ateist)
(bkz: tanrı ne lan allahsız)
vuu epey de büyükmüşsün ama bana görmeden hiç bir şeye inanma demişti annem o yüzden,kusura bakmadın inşallah. (bkz: son kelimenin ince detayı)
topu karl marxa atmaya çalışır.
+ Allah'im benim sucum neydi de bana boyle bir kader yazdin. hic yakisiyor mu senin gibi yaratana ? ey kendini buyuk gosteren allahim su amel defterine bak da buyuklugunden utan. kader yazmamis kader sicmissin. ben oynamiyorum arkadas!

- ?!?!?!

+ Hakk'sizsam Hakk'sizsin de..
Köpüklü bir kahve yapmak için odun ateşi arayacak ateisttir.
kuranda bunla ilgili çok ayet var ama aklıma gelmiyor şimdi. ama baya var.
sıklıkla da çok pişman olduklarından ve iman ettiklerinden bahsediyor. ama tabi artık imanlarının kabul olmadığında da bahsediyor.
ha bide ölümün onlara çok çabuk geldiğinden ve geri döndürülmek istediklerinden de bahseden bi ayette vardı.
geri döndürülseler bile gene aynı haltı yiyeceklerini söyleyen bi ayette vardı tabi.

var yani baya. (bkz: hayat müslümanlara güzel)
bana böyle bir bilgi gelmedi. tanrı demediniz. tanrı demediniz.
şimdi siki tuttuk diyecektir.
ismail boku yedik olum.
hangi mantıkla iş yapıyorsun ben anlamıyorum ki.

şeklinde atar yapacaktır.
insan yakmak nasil bir cezadir ey Allahim, sende hic vicdan, merhamet yok mudur, bu berbat dünyayi yaratmak senin mi eserin, kitabın her sayfasina ben büyüğüm, benden büyüğü yoktur, tek tanri benim diye yazmak nasil bir egonun ürünüdür, hadi büyükleri anladik da minnacik bebelerin canini niye aliyorsun, madem öldüreceksin niye yaratiyorsun, bu beslenme zincirinden dolayi sana zerre kadar saygi ve sevgi duymuyorum. yakin ulan beni yakin diyecektir ve yobazlarin kicina girecektir bu sözler.
sübhaneke dinimiz amin.

ama yemezler.
olmayan olmayacak ateisttir.

hah oldu, kesin karşılaşır allah teala'yla; böyle resmi karşılama merasimi falan da ister miydi?

müslüman olan nasıl yırtınıyor rabbine varmak için, elin cenabet ateisti gelsin geberince hemen allah'la karşılaşacak, yok öyle! ateist ölünce zebaniler karşılar onu allah değil.
"belki senin varlığını kabul etmiyordum ama hiçbir yaratığına da kötülük etmedim, cehennem dediğin benim gibilerden oluşuyorsa cennette bir sıkıntı olabilir uyarayım" diyebilir. *
altına sıçıp af dileyecektir.
--spoiler--
Biz sizi yakın bir azap ile uyardık. O gün kişi ellerinin ne takdim ettiğine bakacak ve kâfir diyecek ki: "Ah ne olaydı, ben bir toprak olaydım." (NEBE/40)
--spoiler--
düşen uçakta ateist bulunmadığı gibi ahrette yeniden dirildiğini gören ateistler de hata yaptıklarını anlayacak ve ister istemez inanmaya başlayacaklardır. ama sınav yeri olan yeryüzü yaşamı sona ermiş ve ahiret başlamıştır. artık imana gelmenin bir anlamı yoktur.

"Sûra üfürülür. Bir de bakarsın, kabirlerden çıkmış, Rablerine doğru akın akın gitmektedirler.

Şöyle derler: “Vay başımıza gelene! Kim bizi diriltip mezarımızdan çıkardı? Bu, Rahman’ın vaad ettiği şeydir. Peygamberler doğru söylemişler.”

(yasin suresi 51-52. ayetler)

yaşarlarken " ben görmediğime inanmam baba." diye artislik yapmayı biliyorlar. tanrıyı ve ahireti görünce ne nane mi yiyecekler, kendi düşen ağlamazmış. bırakın orasını da ateist dert etsin.
şu hale gelecektir:

http://www.youtube.com/watch?v=aqT0afSsyi8

bahanesi de, ''ya şimdi kur'an'da 'kuşlar allah'ın rahmetiyle havada durmaktadır' ayeti var ya, işte ondan kafam karıştı ya, 'allah kanat koyduğunu unutmuş mu hohuahuaaho' falan yapardım hep, kusura bakma'' olacaktır.
bir ateist. arkadaşıma abi öldükten sonra cehennemde gözlerini açsan söyleyeceğin ilk kelime ne olurdu demiştim, adam bana "öyle bir şey olmayacak kı" demişti. buda böyle bir anım.
her canlı ölümü tadacaktır .

ayetini ve gerçekliğini anlamazlıktan gelenler yani kafirler . kendilerine ateist der olmuşlar .

tik tak tik tak tik taaak .

her canlı ölümü tadacaktır diyor ateistler haric demiyor . hayata bakıyoruz şimdi aa aynen her canlı ölüyor ve o ölümü tadıyor ondan sonra ölüyor bu çok önemli .

bu kadar önemli bir randevuyu tatmamak olmazdı . doğarken ağlayan ölürken nasıl güler ?
Ateist: aaa ben nereye geldim?
Tanrı: burası cennet burasıda cehennem yavrum.
Ateist: sen kimsinki lan?
Tanrı: ben o inanmadığın tanrıyım gördün mü şimdi.
Ateist: vay mk kocamanda bişisin ,
Tanrı: sen şimdi bana inanmadın fani dünyada şimdi napıcaz.
Ateist: burda imana gelsek olmaz mı hocam?
Tanrı: yok yok ben şimdi senin ananı belledim kaçma bi yere,
Ateist: (ağlıyor).
Yapacak bir şey fakat ben bilmediğim kuyuya ipsiz inmem.
tısısısısı şeklinde şaşkınlık ile beraber kikirdeme krizine girmesi muhtemeldir.
Tanrının direk yanına alıp bu kadar yalanın içinde nasıl dik durdun diyeceği kişidir..
güncel Önemli Başlıklar