bugün

Olmak istediğimiz yerde değiliz gerisini bilmem.
du bakıyım
bakıyorum
kesinlikle değilim.
Kader inacı var ise evet denilebilecek bir sorudur ama asıl sorulması gereken soru burda olmayı istiyormuyuz?
Degilim. Benim hayatımın merkezinde olmak isteyip aylarca kalbimde yer edindi. Simdi de kalkmis kalbim başkasına ait diyor. Onun kalbinde olmaliydim yanlis yerdeyim
değilim.. yatağım çok uzak. taaa 2 oda ileride.
son zamanlarda aklımda dolanan sarsıcı soru.
Birkaç eksikle olması gereken yerdeyim evet.
olmaktan korktuğum yerdeyiz.
Olmadı gereken yer yok.
Leyla ve mecnun(dizi) edebiyatı yapan yazarların doluştuğu başlıktır.
ne olması gereken ne de olmam gereken yerdeyim sözlük. ayrıca, hiçbir şey de olması gerektiği gibi değil.
evet olması gereken yerdeyim. hayattayım çok şükür. herkes aynı hayatta kendini bir şey sanma mitolojisinden yola çıkarak. swf.
Neye göre kime göre? diye soruya soruyla cevap verilir.
Olmamız gereken yer neresi ki.
Sanırım değiliz. Ne işimiz var ulan burda.
buna evet diyen birinin çıkacağını sanmıyorum.

eğer evet diyorsanız hayata dair bir amacınız kalmamıştır. hiç düşünmeden kendinizi pıçaklayabilirsiniz
(bkz: kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim)
(bkz: tamam mıyız)
Nerede olundugu ve asil olunmasi gereken yerin neresi olduğu tam olarak bilinmezken şairin dediği gibi ne içindeyim hayatın ne de büsbütün dışında..
http://galeri.uludagsozlu...e-bulunmas%C4%B1-1416256/
bazen dalıp sık sık bu soruyu düşünüyorum. herkesin istediği okuyup iyi bi üniversite kazanmak, ardından iyi bir iş, iyi bir eş ve çocuklar. bunlar bana çok basit seyler gibi geliyor ve tüm hayatımızı bu basitlikler için harcıyoruz. türkiyede olduğumuz için kitle psikolojisi olarak empoze edilmiş bazı durumlar var ve bunlardan kolayca sıyrılamıyoruz. benim olmak istediğim yer burası değil veya bunlar değil. heyecanlı ve eğlenceli bi hayat istiyorum ben. her seyin tadına doymak istiyorum.
Valla ben şu an sıra bekliyorum. Hiç olmam gereken yer gibi değil burası.
nerde olmam gerektiğini hissedemiyorum.
yine değilim.
olmam gereken yer istanbul ama ben ağrı tendürek dağı manzaralı bir mekanda sözlük keyfisi yapıyorum.
Nerede değilsem orada mutlu olacakmışım gibi gelir.