bugün

cok fena cok. iki dakika rahat birakmiyor nerede ciddi nerede kritik bi ortam var hemen ayakta. saygisindan heralde ne biliyim.
Yerin dibine geçmek için yeri yarmaya zorlayan durumlara neden olur.

Geçen yıl başıma şöyle geldi. Önemli bir toplantıda yapılacak sunum için uzun süre çalışıp tam sunumu gerçekleştirmek üzere ayağa kalkmam gerektiğinde ( o an sadece sunuma konsantre olan beyinde hiç bir cinsel öge düşüncesi bulunmamaktadır. ) benden evvel kalkmıştır. "Olum dur, sakin, yapma etme, ne olursun, yalvararım" deseniz de fayda etmez. Gözleri kapatıp en iğrenç şeyleri düşünmeye başlayıp o anın geçmesi için dua etmeye başladım. O kadar uzun sürdüğünü düşünüyorum ki yerin dibine girmek için koltukta eğilmeye başlamıştım. Bereket beynime hucüm eden görüntüler yardımcı oldu olmasına da eğitim şart. Durup dururken, saçma sapan yerlerde kalkmaması için eğitmek gerekiyor.
en olmadık anı bayan hocanın tahtaya gel dediği andır. sonra diyorlar ki çok çekingen birisin, bunu ben istemedim hayat beni bu duruma getirdi.
insanı rezil eder.
zavalli erkeklerin utanc ve rezillik kaynagi olabilir.
62 tavşan yapan hokkabaza döndürür insanı.
haindir. evet.
sıkıntılı anlar yaşatır.
Yerinizden kıpırdamamanıza sebep olabilir.
inerse sıkıntı yok ama inmez ise sıkıntı büyük.
erkeklerin en büyük sorunudur efendim. terletir.
Tasla ezilmesi gerekir.
kalkar, iner. baska bsey yapamaz. isi bu.
Allah düşmanımın başına vermesin.
tabi her erkeğin başına gelmiştir.

lisede arkadaş'ı ( cidden arkadaş, ben değilim * ) hoca tahtaya çağırdı. arkadaş da başka bir hanım arkadaşımıza çadırı kurmuş afedersiniz. tabi ayağa kalkamadı falan. hocayla baya atıştılar bana karşı mı geliyorsun falan gibi. çocuk dedi hocam toplum buna hazır değil.

iyi ki de kalkmadı tabi tahtaya.
kimilerince boxer ve vücut arasında kalan bosluga sıkıştırılır. hayır ben yapmıyorum.
birde penisiniz 24cm ise vay halinizedir.
Din Kültürü dersinde hep olurdu . Sonra arkadasla aramizda konusunca ona da oldugunu ogrenip rahatlamistim.
insanı sıkıntıya sokar. Evet.
tiz vakitte başı uçurula.
Kuluncunu kırmak gerekir.
Oturduğunuz yere altına sıçmış çocuklar gibi saplanıp kalmanıza sebep olur. Kalkamazsınız.
Başka şeyler düşünürsün ama kişiden kişiye değişir tabii.
olmadık yere sokulmak istenen penistir. pazar sabahı ereksiyonu geçene kadar başlık açmamak lazım.
Olmadık yere değildir. Ancak bazen ortada herhangi bir tahrik unsuru yokken de kalkabilir. Hatta çoğu zaman bu ereksiyonlar ortalamadan daha seri olur.

makatla yumurtalıkların arasında bir nokta var. Oturma pozisyonuna göre bazen uyarılır. işte o zamanlarda olur bu. Dediğim gibi, herhangi bir cinsel uyaran yoktur, ama o nokta nasıl oluyorsa penise kan pompalanmasını sağlıyor sanırım.

Kıssadan hisse; sebepsiz kalkan penis yoktur, ama cinsel sekssiz kalkan vardır.