bugün

entry nick uyumu. * *
otobüs bekleyen mazlum yolcuları mağdur edebilir. insanın fikrinin fiilde tezahür etmesidir. allah kimsenin başına vermesin.
kalkması gereken yerde kalkmıyorsa asıl sorun ordadır... bırakın kalksın insin, karışmayın..
sınıfta otururken penisin baş göstermesi buna örnektir.
plajda kalkan penistir. üstünde başında saklıcak birşey yoktur. hemen bir yere çömülür inmesi beklenir.
indirmek için tonlarca uğraş vermeye neden olan penis.
(bkz: kuş uçuyor mu bakim)
(bkz: vakitsiz öten horozun başını keserler)
(bkz: olmadık yerde çarpan penis)
genelde lise çağındaki gençlerde sınıfta vuku bulur. hoca tahtaya kaldırmazsa sorun yoktur.
söyleyecek sözü olan penistir. kötü giden durumu artık konuşarak ya da yazarak ifade edilemeyeceğini anlayan penistir.
sünnet sonrası kalkan penis gibidir.

bir anı

11 yaşımda sünnet oldum ben. sünnet de baya sorunlu geçti. yıllarca kaçtım falan derken en son kaçamadım. hastanedeki kaçma girişimlerimin bir kısmı başarılı olsa da bulup getirdiler yine. bir de babamla benim uyuşturucu şeylere karşı hafif bağışıklığımız var. pimpirikli olduğumdan ve beyaz önlük fobim olduğundan uyuşmadığına inanmadılar. diri diri kestiler mikiyi. o kadar vıyakladım ki 7 doktor başıma toplandı. laf aramızda çükümü kesen doktor kirvemiz de olur. estetik cerrahtır. neyse.

geldik eve. televizyonda zehirli sarmaşık diye bir film var star'da. baya erotik bir şey. millet beni odada bıraktı, kumandayı da almışlar. aman yarabbi, bir sahneler var süper. yarısı kesilmiş miki kalkıyor. ama nasıl bir acı. kanamaya başladı. çağıramıyorum da miki kalktı değiştirin lan şu kanalı mı diyeyim. diyemedim. hizmetçi ile yakışıklı oğlan deli gibi depişiyorlar. ben kıvranıyorum falan. sahne bitince babam geldi tesadüfen. babamdan kumandayı istedim. değiştirdim kanalı. o hadise yüzünden baya bir acı yaşadım ekstradan.
formda olan penistir.
halbuki önceden haber verse ne güzel olurdu.

'kabin ekibi, lütfen yerlerinize' *
5-6 ay evvel askerdeyim. sabahın körü. daha hava bile ağarmamış. tuvalete gidiyorum işemeye. rüyada da sevdicekle seviştiğimi görmüşüm falan miki havada. ama herkesler yattığından, kalk verilmediğinden rahat rahat gidiyorum. o sıra binadan içeri nöbetçi subay girdi binaları geziyor nöbetçilere bakıyor, sıkılmış sanırım. gözü direk mikide. esas duruşa geçtim, kafa selamını çaktım. miki de selamını verdi. pis bi sırıttı komutan. görev yerimdeki subaydı kendisi. sırıtarak defol dedi, emredersiniz komutanım dedim, kıpkırmızı uzadım tuvalete.
- aşkım hadi çıkalım ben üşüdüm.
- sen çık bebeğim ben biraz daha yüzeceğim.

(bkz: slip mayo)
ergen bünyelerin beyinleri tamamen bacak aralarında endekse olduğu için bu dönemde sıkça yaşanabilecek durum.
geçen sene aqua park mıdır ne sikimdir ona gittik yakın akrabalardan akranlarla. yüzüyoruz, bira içiyoruz arada falan derken yoruldum. azıcık şezlonglara uzanayım dedim. yüz üstü uzanınca standart rolanti ereksiyonu oldu haliyle. sonra sırt üstü yattım rolantiyi aşmasın fazla mazot yakmayalım diye. gözlerim kapalı o sıra. yan tarafta iki hatun vardı. yüzerken falan kesiyorduk ara ara. gülüşüp konuşuyorlar. elimi gözlerimden kaldırdım. hatunlara baktım. benim miki olmuş kerim abdul cabbar. ıslak olunca tabi yapışıyor, mal meydanda. bunlar oraya odaklanınca siklemedim. utanıyor gibi davransam rezil olurum diye hiçbir şey olmamış gibi davrandım. biradan 2 fırt çektim, bir sigara yaktım. sonra da derin bir bakış fırlatıp, aha neleri kaçırdın der gibi imalı baktım ve havuza atladım.
zaman zaman tehlike yaratabilecek penistir.
halı saha maçlarından sonra onlarca erkek soyunma odasındayken kalkarsa durum vahimdir.

- höyt ibne misin lan sen!?
+ ...
(bkz: biz artık kalkalım)
yazılı kağıdını vermek için sıradan kalkıldığında kabarması çok pis durumdur. denemeyenlere duyurulur.
ilk okuduğumda neden bilinmez havayolu şirketi ismi gibi gelen söz.

(bkz: kalkanpenis havayolları)
geçen otobüste arkadaki dörtlü grup koltukta önümde iki taş hatun yanımdada otuz yaşlarda bi dayı oturur giderken başıma gelmiş,yanımdaki dayının göz ucuyla* küçük barney'i kesmesine sebeb olmuştur.hatunlara da dayının bakışlarındaki endişe komik geldiki ara sıra bana değil ona bakıp gülüştüler.
(bkz: al bide burdan yak)
(bkz: naapcan dayı hayat böyle)
allah'ın belası penistir.

görsel
patavatsız penistir.
diego bi dur allahını seversen zaten ortalık karışık penisidir.