bugün

amacinin uyari olmadigi belli olmus yazar.

ben de ona uydum basta, ama sonradan derdini ozelden hallet diye mesajlar attim, ama geri donusu basligima yazarak oldu, gene basligina yazdim, ozel mesajla hallet diye ama geri donusumu gene basligim oldu. e simdi ben ne yapayim? bir akil verin.
yozgat'ın kuzeyindeki eyaletlerinden birinde ünlü bir zeytinyağı markasıdır. sülalenin tüm erkekleri'nin güreşlerdeki favorisidir. başka yağ tanımayız.
kraldan çok kralcılık yapan, yakında uludağ sözlük moderasyonunda kendisini görebileceğimiz yazar kişisi.
cacıkcı yazardır, artık moderasyona verdiği desteğin cılkını çıkarmıştır. moderasyondan birisinin kendisi ile bir ilişkisi olabilme ihtimalinden şüphelenmekteyim; aşk, akrabalık, dostluk v.b. (#3324535)
(bkz: fazla sulandırılmış cacık)
sözlükte "habire" entry girerek cacık olmaya çalışıyor. haydi hayırlısı! nane dereotu!

not: iş bu entry araştırılmamış bilgi içermez! buyrun, kendisi itiraf ediyor bu görüşünü!
(bkz: #3324535)

olivia'nın cacık istatistiklerini de aktarayım (an itibariyle);
Bugün: 15
Bu hafta: 133
Geçen Hafta: 70
Toplam Entry: 1344

ben mi? cacıkla işim olmaz, pilava bakarım ben!

edüt: bu entry az önce geçirdiği yoğun güncellemenin ardından tekrar girilmeye değer görülmüştür.
sozlukte bos durmasina ragmen entry girmeyen mod başlığında yer alması beklenen, ama bir türlü gelmeyendir...

"sen gelmezzz olduuun"
"sen gelmeeez olduuuğn"

basın sözcüsü sankim.
aslında çok candan, çok içten bir insan kendisi. hep yanlış anlaşılıyor, tayyip gibi...

nerden anladım? işte (#3325711) entrysinde benim en büyük sıkıntımı açığa çıkarttı, demek ki kendisi kankam olmak istiyor.

kankam olur musun olivia?
(#3330882) nolu entry'si ile gönüllerde taht kurmuş, bizi bilgiye boğmuş yazardır.

(bkz: gül gül öldük)
kişileri tekila içişlerine göre aydın ya da yobaz ilan edebilen bi' yazar.

misal ben, amuda kalkmadan tekila içemiyorum. tu kaka bana.

vallahi geldi bu sefer macera(kup!)

edit: mınıskym.. macera bekledik, eksiler geldi. nasıl iş lan bu? ağızlarına terlikle vurduklarım sizi yaa.
(#3334588) yerinde tespitleri olan yazardır.

"sigara yaktığına göre ya bir kız kendisine vermiş yada nikahlanmıştır."

(bkz: kız verirken sigara içmek) (bkz: nikahlanırken sigara içmek)

(bkz: ilgiyle gülüyoruz)
kafasinin icini cevrelemis tel orguler yok dusuncelerinin ileriye gidemiyecegi. toplumun cogunlugu tarafindan cok kabul gormus ahlaki ikiyuzluluklere gidip tekme, kafa atabilecek kadar cesur biri. boynuna ahlaksiz yaftasi takilip, meydanlarda gezdirilecegini ve vurun kahpeye diye taslanacagini bile bile dusunduklerini soylemesi hosuma gidiyor. oyle dusunmese bile bazen, dusunce egzersi yaptiriyor beynine belli. ayrica ben zeytini de cok severim zaten, konuyla ilgisi yok ama soylemeden duramayacagim.
hani kişi bilir ya kendini, işte öyle biri.**
inandırıcılığının dozu bazen o kadar artıyor ki, şaşırıyorsunuz.
sayfalar arasında ilerlemekten çekindiğiniz bir kitap gibi..
ya biterse!? diye.. *
genellemelere inan biri gibi geldi bana. o halde; ona göre bir laikçi bir yanlış yapmış olsa, bunu bütün laikçilerin üzerine yıkabilir. bunda bir sakınca görmeyebilir. inanıyor çünki genellemelere.

örneğin tuncay özkan bi yanlış yaparsa, bunu bütün laikçilere mal eder. o yüzden birilerinin bu ara tuncay özkan a göz kulak olması lazımdır. neme lazım. bi yanlış iş yapar, laikçiler sayın yazar tarafından damgalanır allah korusun.
Dünyayı güzellik kurtaracak bir insanı sevmekle başlayacak herşey... üzülme onlar için henüz başlamadı hayat. sevmek değil koşulsuz itaatle yoğrulmuş hamurları. ilk önce kaburgalarından çıkmadığımıza inanmaları gerek, yani dünyanın başlangıcına götürmek gerek... kıyıya vuran leşleri gagalarlar ancak, yüzmek nedir bilmezler ki...
bazı konulara bakış açımız farklı olsa da coğunlukla düşüncelerine evet işte bu diyebildiğim ilgiyle takip ettiğim ama takip etmeye gerek olmayan çünkü sık sık kendını entrylerinde gösteren 2. nesil yazar arkadaşım.
laikçi kelimesinin anlamını bilmeyen zat. islamcı kelimesinin anlamını pek ala biliyor ama nedense. canım islamcı oluyor da laikçi neden olmasın sayın yazar.
yazdıklarıyla kendime benzettiğim yazardır. acı, sert, koyu gerçekleri çat diye yüze vurmayı sevenlerden.

olivia'yı beğen, beğenme. annen de seni sevişerek dünyaya getirdi diye utan, utanma. islamla, hayatla, çifte standardizasyonla, haksızlıklarla, eşitsizliklerle ilgili gerçekleri okuyunca yüzünü ekşilt, eşkiltme..

gene de düşüneceklerini, düşün de düşün. derim olivia'yı taşlayanlarına. recm sahası gibi oldu burası.
kendisi ile bir one night stand uğruna en hacı-hoca * duyguları bastırılmış ahlak takımının bile dibinin düşeceğini iddia ettiğim yazar.
yobazlık kavramının nedense bağnazlık olarak algılandiği esasta yobazlık yapmanın iki yüzlülükle alakalı oldugunu bilen ve bu suretle aklındakini yazan kişidir. gelgelim ki üslubu biraz sert oldugundan ,ki ben uslubu sert olan kişinin dürüstlüğüne inanirim ama dobra olayim derken saygizlik yapamamak gerekir bence, biraz törpülese yazdiklarini o vakit olasi yalnış anlasilmalardan kurtulacak rahat ve edecektir kendisi.

gelgelim ki bu benim subjektif yorumumumdur, kendisi kişi kendisini ve düsüncelerini en rahat sekilde nasıl ifade ediyorsa öyle yapmali ve bir tornaya sokulmamasi gerekir.

nitekim sözlüğe katkısı olan bir yazar oldugu kacinilmazdir.

vel hasıl-ı kelam nesneleri yahut kişileri secebilmek için cilalara takılmamak gerek özünü görebilmek lazim. yoksa siz en hurdaya takılanlardan misiniz?
islamiyet konusunda cahil, bilmiyor diye ayıplıyor da değiliz ancak kişi bilmediği konuda konuşmamalı en azından bilene saygı göstermeli. aslında bununla ilgili güzel bi atasözü var ama hem bayan olmasından hem de fazlaca yüklenmiş olmamdan mütevellit neyse diyor ve devam ediyoruz.

şunlar entrylerinden örnekler;

islam dininin erkekleri kayirmasi/#3334154

islamci kesimin cocuklari deli gibi sevmesi/#3334439

kadinlari bile utandiran kadinlar ...

(bkz: islam ve pedofili/#3334175)

cinsellik konusundaki düşüncelerine gelince, onlar tamamen kendisini bağlar, düşünceleri sebebi ile kimseyi yargılayacak da değiliz ama bir uyarıda bulunalım;

sözlükte sözlük bana karı bul lan allahsız modunda ya da sözlükten hatun kaldırmak amacında ve gördükleri ilk bala konmaya niyetli bir sürü sinek var.

isterse hazır sinekliklerimiz mevcut. yok ben sineklerimden memnunum diyorsa ''haaa doğru, tensel çekim'' diyor selam ediyoruz...
(bkz: erkeklerle ilgili başlıklara kadınlı bkzlar vermek)isimli başlığımla sonuna kadar desteklediğim yazardır. hayatın çifte standardizasyonunu, ezberini bozmaya meyilli, nice açık beyinli insandan biridir.

tek gecelik ilişki yaşadığını yazdığı için de on değil yüz kere alkışlıyorum.

gene sordum gene sorucam:

erkekler, yoksa siz erkeklerle mi sevişiyorsunuz. *
(ultra bakınız: hakkında bu kadar entry girilince bir takım doğru söylemleri ile bir takım çevrelerin ilgisini çekti sandım) *
yeni bir condom havasında karma düşüncesini içeren ya da benzeri olan bir müzik falan sandım. meğer yazarmış kendisi. bir iki poh poh entry ile övgüleri almış helal olsun.
(bkz: hakkinda bu kadar entry girilince oldu sandim)
neyse ki ilgi çekmeyi başarmış.