bugün

görsel
http://i.imgur.com/J96UGWS.jpg

solcular abd askerlerini denize atarken, sağcı arkadaşlar ne yapıyordu?

- abd donanmasını kıble alıp namaz kılıyorlardı. hey yavrum hey ne çabuk unuttunuz o günleri.
solcu değilim ama bunun cevabını yıllar önce vermişiz hemde defalarca. Hepimiz aynı gemideyiz, batarsak da çıkarsak da birlikteyiz.
he amk çok cesur adamsınız. goygoy lan her işiniz. sağcılar gibi koca ülkeyi kısa gün karı için amerikanın uydusu yapmaz. ki solcu diye küfür ettiğiniz kılışdarın oğlu askere giderken, reisin 3 çocuklu oğlu taşak kanseriyim diyor.
ne tarafa doğru domalıyoruz dur .
hem yol yabdı hemde rakiplerinin a kodu deldi geçti.

17 seneden beri koyuyoruz . yetmedi mi evladım . daha çok mu koyalım ? hay hay ne demek lafımı olur yahu .

koymak bizim kanımızda var . bilhassa fetöcülere teröristlere ve cehape ye koymakta üstümüze yoktur .
kimle savaştığımıza bağlı.
şu an ne gibi bir savaş var da, olası bir savaştan söz ediliyor? fiilen savaştayız ve bu durumu idrak edemeyen kesim azımsanamayacak kadar fazla. yahu elinizi vicdanınıza koyun. afrin'de mücadele eden askerlerin hepsi sağcı mı? ılık götünüz rahat edecek diye nice sol görüşlü genç fidan vatan için can veriyor orada. işiniz gücünüz ayrıştırmak, hedef göstermek. şu yorumları yapanların geneli yeni jenerasyon. eline tarih kitabı almamış embesil sürüsünün yaptığı şu alelade beyanlara ayar oluyorum. geç karşıma "kem küm" yap desen, altına sıçacak pezevenk dolu burada.

edit: bakın daha adamlar kendi yaptığı yorumların temellerinin nereye dayandığından bi' haber. "olası bi savaş"dan kasıt, onların nezdinde işgal edilmesi öngörülen yurdumun temiz topraklarıdır. adamlar daha en başından bilinçlerine bu doktrini kazımış olacak ki, savaş olsa topraklar işgal altında kalacak zannediyorlar. işgal edilmesine dünden razı pezevengin çocukları. hani işgal eden değil de, işgal edilen safa bizi sokuyor amcık ağızlılar. sizin o dinci beyanlarınıza sokayım. iki kelam etmekten aciz organizmalar, gelmiş burada tespit sıçıyor. sikindeki kıl yeni yeni baş göstermeye başlamış, burada "solcu" goygoyu yapıyor. aileleriniz size ne öğretiyor bilemiyorum ama, yolunuz yol değil gençler.

edit 2: bu vatan topraklarını düşman işgalinden kurtaran ne sol cenah, ne de sağ. yek vücut olmuş şanlı türk insanına liderlik eden "mustafa kemal atatürk" ile beraber kurduk vatanımızı. namussuzluk yapmayın. biraz olsun adam olun. babası ingiliz olmadı diye burada kusmuklarını saçan yobazlara itibar göstermeyin. savundukları ideoloji ingiliz zırhlıları ile kaçarken, burada mücadeleyi o ılıklar yerine biz millet olarak verdik. sağınızı da sikeyim, solunuzu da. adam olun. tekrar ve tekrar söylüyorum; namussuzluk yapmayın. kansız olmayın!
ülkeyi amerikaya peşkeş çeken sağcıların solcunun vatan sevgisini sorgulamaya hakkı yoktur. denizler ne yaptıysa biz de onu yaparız.