bugün

(bkz: arkadaşım kapat kamerayı çekme diyorum)
hayatı kısaltırlar.
haklı sebepleri olabilen yazarlardır. belki hayata hazır değildir, belki ortalamasını yükseltmek istiyordur, belki okulun nimetlerinden daha fazla faydalanmak istiyordur..
Bir tane aşifte yüzünden içinde bulunduğum topluluk.
okulunu haksız yere uzatan hocalara ibne demekten kendini alamayan ve terbiye çıtası düşen yazarlardır.
(bkz: sumpago)
uzatmaları oynamış nihayetinde mezun olmuştur fakat mezun olmuştur da ne olmuştur.
(bkz: bunun için okudunuz)
(bkz: bunun için doğdunuz)
gittiğimde üç katlı bir myo idi garibim, seneye yine gidecem, şu an 7 katlı oldu düşünüyorum da çok uzattım. hem okulu hem okul'u.
(bkz: denizli makina mühendisliğinde okuyan yazarlar)

(bkz: ajdar)

(bkz: çikita muz)
(ben bişey yapmadım her şey bir anda oldu)
bir de istemiyerek uzatanlari vardir.
bildiğin mal; (bkz: tu kaka bana)
kesin hocanın tekinin taktığı yazarlardır...

üçe geçme ortalaması 1.8 olan bir okulda, hangi insan evladı 1,79 da bırakılır... hem de hocaya bi sakso atmadığınız kalmıştır...

uzadı ulan işte...

skimde değil de, babaya söylemek göt istiyor işte...
okulun bir türlü mezun etmeye yanaşmadığı yazarlardır. (bkz: beren)
joe satriani, uludağ üniversitesi, iktisat bölümünü 7 senede bitirerek bu başlığa girmeyi haketmiş bir yazardır.
zeki akıllı monotonluktan sıkılan kurallara gelemeyen anlamları sorgulayan saçmalıklarda diretmeyen aşmış becerikli kızların gözbebeği insan ötesi insanlardır.
(bkz: okulu uzatması muhtemel yazarlar).
aralarında candyshop'ın olmaması için canla başla çalışıcam
şimdi isim vermek gibi olmasın.
anket yapma peşinde koşan yazarlar olma olasılığı yüksektir.
(bkz: ilqim)
(bkz: babaya okulun uzadigini aciklamaya calismak)

üstteki hikayeye mecburen konu olacak yazarlardır; zordur.
beyaz etli prens kişisinin de içinde bulunduğu zümredir...

vize ve final dönemlerinde sözlüğe girdikleri entry sayılarına bakıldığında sözlükten bir diploma alacakları olan yazarlardır...
aileden biri okur diye yazmaya çekindiğim başlık. *
vladurakulnickli yazarında bu gruba girdiğini sizlere açıklamaktan nefret ediyorum..
şahsımında dahli ile sayısı epey artan güruhtur.