bugün

"olsun ben eşimden izin alırım" dedi. okan dedi. eşim dedi. izin dedi. alırım dedi. 0-6 yaş grubu bir çocukmuş gibi. az önce oldu. bana inme indi. izin dedi. yılların anarşisti.
yıllar geçse de hala karizmasını koruyabilen kişi.
dün gece programda beyazır öztürk'e yılların ayarını vermiş adamdır, hayret kimse farketmemiş.

estetikli popstar, beyazın programına çıktım çok iyidir, çok efendidir adam gibidir bık bık konuşurken,
okan araya girdi ve "evet beyaz gerçekten çok efendi çok saygılı" gibi laflar söyledi, ardından da ekledi, "zaten başka da bi şansı yok" diye.
tamaaam tamaaam demesine hayran olduğum şahsı muhterem.
beyninde dogustan özür bulundugu icin acidigim sahistir.

bknz: ishal sebepleri)
Progaramı manav sahibi gibi yönten adam,Telefonda arayanlar merhaba okan bey diyor.Bu adam Buyrun diyor.Önce gdonun zararlarını açık-seçik anlatan delikanlı gibi program yapıyor.Daha sonra gdo faydaları programı yapıyor
(bkz: gdo)
adam gibi adam dediğim, programlarında yalakalık yapmayan kendisine yapılan yalakalıkları ''temem temem'' diye geçiştiren muhtemelen rap sanatçısı olan ceza'nın büyük hayranı olan * şov adamıdır.
cem yılmazın karşısında eziklik içinde olduğu aşikar kişi. ayrıca konuk yaptığı kişilerin yalakalığından mıdır? kendi tercihi midir? nedir sürekli çok zekisin okan lafıdır almış başını gidiyor. programlarında. nasıl bi zeka örneği ki hala uluslararası çapta bir iş yapamamıştır. tek yaptığı amerika da ki tv gelişmelerini iyi takip edip orada ki gelişmeleri söylekmekte kanımca vahi olan sözleri vahiy havasında dinlenilmektedir. iyi bir sinema seslendiricisi bu arada.
örnek aldığım ve idealimdeki kişi ama bir o kadar da ukala.
beyaz gibi akıllı,terbiyeli evimizin çocuğu ol(a)madığı için yadırganan,ukala görünen şahsiyet
yaptığı programları artık bıkkınlıkla yaptığına inandığım kişi. sanki haftada onca programı bana yapıyor yap bir tane ama adam akıllı olsun.
eskiden kralımızdın sen baba.ne ara senin programlarını ntv'deki nba maçlarına tercih etmeye başladım? sorun kimde?
(bkz: okan bayülgene açık mektup)
dün akşam tv8'de yılbaşı programına denk geldiğim adam. özgür ve nahide'de vardı. sarmadı, kapattım.
Son zamanlar neden bukadar sövüldügü anliyamadigim sahis. Kendisinin fikirlerini ve eksisozluk yalakaligini takdir etmesemde gayet eglenceli ve orjinal biridir. Türkiyede bu isi kendisinden daha yapabilecek birinide tanimiyorum her nekadar Zagadaki gibi olamasada programlari hala cok güzel.

Edit: Yahu ne cok düsmani varmis bu adamin eksiye bogdunuz iki dakikada *
duruşuyla, konuşmasıyla çok ama çok sevdiğim adamdır kendisi. çocukken hiç sevmezdim, hatta nefret ederdim programlarını 2 dakikadan fazla izleyemezdim. çocuk aklı işte ,gereksiz bir önyargıymış .
Acun ılıcalı'ya yetenek sizsiniz programı esnasında yaptığı turkcell reklamlarından dolayı kızmasıyla çok sevdiğim , kendisi de programın da hacıoğlu'nun reklamını yaparak gözümden düşen ve rezil olan adam.
geçen hafta alternatif yılbaşı yapacağız dedi bizde yılbaşı kutlamadık. üç arkadaş bekliyoruz kendisini.
Kültür abidesi olan ve benim kendisine hayran oıldğum kişidir. Her ne kadar halk Beyazıt Öztürk'ün doğal Okan Bayülgen'in yapmacık olduğunu düşünse de bizim halkımız sonuçta bu, nelere inanmıyor ki? Velhasılkelam, iyidir, candır. Tv'lerde ayakta kalan tek kaledir.
haftaya ilk işi elif şafak urucu'yu programa çıkarmak olur. kesin yani.
jeff goldblum ile aşırı derecede birbirlerine benzediklerini farkettiğim adam.
tabii ki; sima olarak, boy olarak değil. o adam zaten o boyla (1.94m) insan kategorisini zorlayan biri.
zaten mühim olan boyu değil...
göründüğünden fazlasının yapan, fazlasını düşünen, fazlasını yaşayan, fazlası olan dahi. ekranda gördüğüm, görmek istediğim tek adam. fotoğraflarına ayrı, sesine ayrı, karizmasına ayrı, kişiliğine ayrı hayran olunası kişilik. sınırları olmayan ve bu zamana kadar süre gelen tabulara sivri dille yanıt veren efsane kişilik.
emekliliğinde yazarlık yapmasını düşlediğim insandır.
gözlemlediğim kadarıyla liseliler tarafından çok seviliyor ve bu liseliler beyaz a da sempati duyuyor..üniversitenin ilk sınıflarında kendisine tapmalar başlıyor, şovuna düzenlenen turlara falan katılıp, kendisine laf ettirmeyen tipler meydana çıkıyor, ondan ''okan'' diye bahsedip şiddetli sanrılar görüyorlar , bu evredeki insanlar beyaz a tahammül edemiyorlar adeta nefret ediyorlar..son sınıfa doğru kendisini sevmemeler başlıyor ''popüler kültürü eleştirip göbeğinde oturan'' geyikleri falan alıp başını gidiyor, ismi ve soyismi birlikte kullanılıyor, beyaz ın lafı bile edilmiyor...diploma sonrasında da ne beyaz kalıyor ne okan...
an itibariyle öğretmenlerin kpss ve atama sorununu ekrana getiren öpülesi insan.ukeladır,yaramaz çocuktur ama candır,özdür,bi tanedir.
kızına "istanbul" adını veren, zeki bir adam. aslında çok havalıdır.