bugün

erkeğin kadınsallaşmışından hoşlanan kızdır. aynı zamanda, kılsız, kaşlarını almış, sakal bırakmayan, lügatında "ayol" "ayy" sözcüklerini bulunduran, gülerkene bir eliyle ağzını çapkınca kapatan, gözleri sürmeli, dudakları parlatıcılı, burjuva dilinde moderen, halk dilinde iboş ismi verilen erkeklere de ilgisi var ise, durumun hem millet hem de kendi benliği açısından vahim olduğudur.

bunun bir de sevgilisine siyah oje sürmesini tavsiye eden çeşidi vardır ve placebo hayranı bir sevgilidir şiddetli ihtimal bu.

- siyah oje sürsene bence çok yakışır
+ ehehe olur
- gerçekten ama çok yakışır
+ ciddi misin sen?
- evet, çok seksiki bence siyah oje erkekte.
+ oje, erkek? siyah? tırnak?
- evet?
+ hımm
- noldu?
+ acır mı diye düşünüyodum.
- ney acır mı?
+ oje sürüp kahveye gidersem, anal yoldan kullanırlar da beni. acaba acır mı?
görsel
bence gayet tatlış ^^.*
farklılık aramaya çalışan kız modelidir.bu kadar da farklılık aramasın efendim.
(img:#1048856)
Cuma mübarek aksama aşırı seksüel bir hareket yaptım ama allah günah yazmasın.
Cekici ayagina erkekleri kullanan kizdir. Bir arada yemek yapanlar olarak cekici oluyorduk, oyuna gelmeyelim beyler.

(bkz: hamile erkeklerin cekici olmasi)

Tehlikenin farkinda misiniz?
Oje süren erkeği beğenen kız vs bıyık bırakan kızı beğenen erkek.
(bkz: ibne kız)
(bkz: kız ibne)
(bkz: her ikisi de ibne)
(bkz: ibne)*
lezdir..
tanga giyen erkeğide çekici bulmaktadır. bu işte bir ibnelik vardır, oda beklenenlerin aksine kızdan kaynaklanmaktadır.

(bkz: ipnetor ayşe)
Yine fark bacimin ojelerini ortaya cikardigi baslik.
oje süren erkek var mı ki başlığı olsun. bunu çekici bulan kızın hakimiyet kurduğu düşünce yapısına sokayım.
(bkz: perttu kivilaakso)

Belki de perttu yu çekici bulmuştur, linç etmeden önce bir düşünün kızıdır. Ama hayır, malesef yine de oluru yok. Oje süren erkek cümle içinde bile iticidir.
Henüz yaygınlaşmamış belkide yaygınlaşması imkansız kız türü .
yatakta aktif olmayı seviyo olabilir.
http://1kadinblogcu.blogs...12/03/ojeli-erkekler.html gibi mesela. iyi düşünün kızlar.