bugün

ortadoğunun ayağımıza kadar gelmesi durumu.

ülkenin adını suriye yapsınlar da hepimiz kurtulalım.
bizim verdiğimiz vergilerle bedavaya beslenecek olan et sürüsüdür. ama pek tabi ki bir takım çevrelerin güç oyunlarında piyon olarak işine yarayacaktır.
Endişe duyduğum şeydir.
Hissiyatım şu ki bunlar ülkeyi ele geçirip bizi sınırdışı edecekler.
suriyeliler şanslı. içebilecekleri su veriyorlar. yiyecek veriyorlar. istanbulda kaktüs bitkisiden beter yaşıyorsun. istanbulda her şey para tuvalete sıçmak için bile para istiyorlar. büyük 75 kuruş küçük 50 kuruş.
geçen anneannemi ziyarete gittim. yaşlı kadın merhamet etmiş altlı üstlü iki dairesi var üst kata suriyelileri bedava oturtmuş. kadının kocası bırakıp gitmiş 3 çocuğu var biri 1 biri 2 buçuk biri 7 yaşında. kadın bu çocukları eve kitleyip çalışmaya gidiyormuş. 1 yaşında olan akşama kadar ağlıyor susmak bilmiyor. akşam kadın gelince ziline bastım arapça falan da bilmem ama o biraz türkçe biliyor bir şekilde anlaştık yarın çocukları bize bırak ben ilgileniyim dedim. kadın itiraz etmedi tamam dedi. neyse ertesi sabah çocuklar geldi eve, nasıl da güzeller. bende çocuk severim, dedim iki büyük olan kızın saçını tarayım. taramaz olaydım. bitlendim. bitliymiş çocuklar. annelerine söyledim zamanla geçer dedi. nasıl bir vurdumduymazlık ki çocuklarının bitini temizlemiyor. 7 yaşındaki çocuğa 1 yaşındakini bırakıp gidebiliyor. mecbur diyebilirsiniz belki ama bana her türlü ters bir kafa bu. araplar türklere benzemiyor. bu kesin.
Gozumuz gonlumuz acılacaktır.
Böyle giderse türkiye de metrekare başına düşen insan sayısı artacak ve kendi insanlarımı bu durumdan kurtulmak için başka memleketlere göç edecek!

(bkz: arap istilasına hayır)
benzine yine kaliteli zam yaparlar.
Buraya gelip "türküm, müslümanım, yardım edelim gelsinler, suç işleyen olursa cezasını çeker" yazan insan var abi bu sözlükte. Ben bu kafayı anlayamıyorum. Araplar geçiyor türkiye sınırından içeriye. Ve ismi lazım değil, bu kadar arap buraya gelirken demiyor ki; lan bu kadar insan geliyor ama biz bunların bi kaydını tutalım. Yok demez, arap geliyor memlekete, adamda zaten araplaştırmaya çalışıyor seni.

Yani diyeceğim o ki, milyonlarca arap geldi buraya ve hiç birinin kaydı alınmadı. Suç işlerse sen onları biraz zor bulursun. Buraya gelip sevgi kelebeği havası vermekle olmuyor bu işler.
hoş gelmişlerdir. mübarek aylarda kapıdan çevirmek olmaz azizim.
Bağcılar olmuş zaten suriye özerk cumhuriyeti.
iyi iyi artik suriyeli orospulari 5 liraya saatlerce sikebilcem piyasa kizisiyor guzel oldu cok da iyi oldu.
(bkz: sevgi pıtırcığı Türkiye)
yabancı düşmanlarının sıçmığı. siz kafkasya'dan, balkanlardan kaçarken iyiydi. hazmedeceksiniz. umarım daha çok gelir. devlet imkanları seferber edilmeli kardeşlerimiz için.
Ne mutlu bize(!)
sınırda yardım bekleyen, ülkeye gelmek isteyen türkmenleri almayıp "ne yerimiz var ne de bütçemiz" diyordu bazı devletlülerimiz! böyle giderse ülkemizdeki suriyeli sayısı türk nüfusunu geçecek.
Suriyeli gençler yaşlılar ve bebekler. Artı nüfus.
dinsiz türkler yerine müslüman arapları ülkemde görecek olmamdan dolayı mutluluk duydugum gelişmedir.