bugün

karadeniz filmi. fragmanı çıkmış. bir ahmet kural gördüm sanki.
ahmet kural'ın da bulunduğu aslında bakınca hiç de fena sayılmayan bir kadroya sahip film: http://www.youtube.com/watch?v=LyV-ASSUJN4 köksal engür, tark pabuçcuoğlu, onur dilber, eser eyüboğlu falan... ne bileyim, bir beklenti yaratmadı değil.
çıktığı gün izledim. salon doluydu. ne yalan söyleyeyim beklentim düşüktü. çünkü adem kılıç'ın ilk 2 filminden bildiğin nefret etmiştim, ancak bu kafa boşaltmak için iyi film olmuş. özellikle 'hoca'ya sor' sahnelerine çok güldüm.
izleyelim görelim filmi..
pek kaliteli bir yapım olduğu söylenemez, ancak "hocaya sor" kısımlarında medya dünyasına, kulüp başkanlığı seçimleri sürecindeki sahneleriyle futbol - siyaset - ticaret üçgenine göndermeler var. bazı sahneler çok yapmacık. küfür ve argo da yerinde kullanılmamış.
sırf film yapmak için film yapmışlar gibi. olmamış.
beğenimi kazanan bir memleket filmi.
An itibariyle kanal de de başlamıştır. Sansürden dolayı yarım saat sürse iyi.
Merdiven altın filmlere benzemiyor, bir cem yılmaz değil tabi ama şahandan daha çok güldüm.
Saykodelik komedi filmi.
Şuanda kanal d'de yayınlanmakta olan karadeniz komedisi. Köksal engüre şap verdi vicdansızlar.
şuanda kanal d'de yayınlanmakta olan karadeniz komedisi.
trabzon şehir halkının espri anlayışını ve ilişkilerini gayet iyi anlatan bir film.
malum filmlerde genellikle köy hayatı anlatılır. o açıdan da önemli bir film.
Uzumymw
Leavemelalone
Nuttertools.
gülmekten krize sokmuştur.