bugün

istatistiklere girildiğinde;

--spoiler--
tüm sözlüklerde bugün girilmiş başlıklar
ODTÜ Sözlük 2
Anadolu Sözlük 0
Ankara Sözlük 0
Başkent Sözlük 0
Boğaziçi Sözlük 0
Cumhuriyet Sözlük 0
KTÜ Sözlük 0
TOBB Sözlük 0
--spoiler--

bilgilerini gösteren sözlük. iyi istihbaratları var demekki.
anadolu üniversitesi, ankara üniversitesi, başkent, boğaziçi ve diğer üniversite sözlükleri hepsi toptan, aynı firma tarafından yapıldığı için; sayılan diğer sözlüklerle aynı
görüntü ve menüye sahip üniversite sözlüğü. diğerlerine de girin bakın, isim ve başlıklar hariç hepsi aynı.
(bkz: toptan fiyatına perakende satış)
zaten son durumda diğer sözlüklerle tek çatı altına girip unisozluk olmuştur. bu unisozlukte, yazarların yanında hangi sözlükten geldikleri de yazılmaktadır. takım tutmak gibi bir şey.
yayın hayatına dün başlamış ve açıldığı gün 100e yakın yazar başvurusu almış sözlük.
yazar alımında odtü öğrencisi olma kriteri yoktur.
öncekine benzememesini temenni ettiğimiz.

http://www.odtusozluk.net
ölü doğmuş bu.

"...odtü öğrencilerine bir şeyler verebileceğini düşünen..." masum e duygularla yazılmış belli ama yani bunu sağa sola çekmezsek olmaz.abazan mısınız oğlum siz? dakka bir vermek almaktan girmişsiniz olaya. ncık ncık yavaş lan.
ha bir de keşke sadece odtü için yapsalarmış yazarlık kısmını. dışarıdan adam alınca taşı toprağı altın istanbul gibi gecekondu sözlüğü oluyor.
dedirten başlık kalıbının çok fazla kullanıldığı, başlıkların özensiz açıldığı, dağınık sözlük. ama daha yenidir umarız kendini toparlar ve adına yaraşır güzellikte bir sözlük olur. uludag sozluk'e de bir sempati var sanırım.
sözlükteki ani yazar patlaması nedeniyle zor zamanlar yaşayan, moderatör arayan yeni bir oluşum.
Genel Istatistikler

ba$lik sayısı : 53641
entry sayısı : 3640

biri bana nasıl olduğunu anlatsın sözlüğüdür. 53 bin başlık 3600 entry.

matematiği başka türlü öğretiyorlar odtu'de.
şu an ki durumuyla geleceği baya parlak olan. odtü'lülerin beklediği site. 400 e yakın yazarın kayıt olduğu sitede 1.nesil yazar alımı devam etmektedir.
şu an ki durumuyla geleceği baya parlak olan. 500 e yakın yazarın kayıt olduğu sitede 1. nesil yazar alımı devam etmektedir

edit ulan edit artık kendinden geçti:)
girilen entry' den sonra başlığın sol frame gelmesi biraz zaman alan sözlük.
yeni sözlük.
güzel sözlük.
(bkz: birinci nesil olunca sevinmek)
(bkz: ezik sözlük bile sizden iyidir)
odtu de yeterli tanıtım yapamamış sözlük.
copyright yazısına bittiğim oluşum.

--spoiler--
Odtü Sözlük
Bi ara yazıcaz buraya komik bir şeyler...*
--spoiler--

admini gruggeo'nun canla başla çalıştığı sözlük. lakin şu an ben sol frame'i göremiyorum. ya benim pc'de herhangi bir sorun var ya da admini gruggeo yaptığı fazla mesai sonucu yazarları ve kendini yılbaşı tatiline çıkardı.
"ulen zaten zehiyim, hele bi de bi de komig oldumuydu..." diyen yazar kitlesine sahip sozluk.
yazar sözleşmesi kibar kibar başlayıp "söz veriyorum ulan" diyerek biterek beni dehşete düşüren sözlük.
ayrıca diğer sözlüklere bok atmak yasakmış. hadi bakalım, başarılar!
hızlısından bir ekşi sözlük klonu. bu hızlılık boşluğundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum, ama hızlı işte.
sol frame konusunda noktayı koymuş oluşum. admini de mükemmel çalışıyor yazarı da...

http://img113.imageshack....age=01012008205417zc3.jpg
akademi türkiye yarışmasına katılan elemanlara, sözlükte destek vermek isteyen oluşum.
hede isimli yazarımıza 123464 ye mesaj atarak destek olun şeklinde gelen duyurusuyla beni yarmıştır.
logodaki buyuteç olmamış, logo "dtüsözlük" olarak okunuyor.
radyosunda ilginç muhabbetlerin döndüğü sözlük.

http://img263.imageshack....age=01132008005457zl4.jpg sözlük değil forum olarak bahsediliyor uludağ sözlükten...ve bunu yapan da aramızda.

http://img137.imageshack....age=01132008005719dr7.jpg bir de gizli modların isimleri filan düşmüş bu radyo muhabbetlerine o da enteresan.
vay anasını yahu. ulan ne mal adamlar bu odtüsözlük yöneticilerideğil mi? bir yazarları "akademi türkiye"ye katılmış, bu adi herifler de bunu yazarlarına duyurmuş. "yarılmaya" yer arayan bir takım kişilere, "odtüsözlük var yağğğ mal bi yer hajıı" diye zırladığı sözlükten ve o sözlşüğün kurucusu "zall" dan bir mesaj iletelim de biraz daha yarılsın arkadaşlar.

--spoiler--
zall

yazarlarımızdan portnoi, ttnet space yarışmasına katılmış ve mutlu sona çok yakınmış. son düzlükte sorun çıkmaması için biraz daha oy gerekliymiş. oy verip desteklemek için:

http://www.mtv.com.tr/TTN...deoId=327&VideoPage=1
(bkz: kopuk/#2685246)
11 Aralik 2007, Sali 04:52
--spoiler--

bunun orjinaline "gelişmeler"den ulaşabilirsin. hani belki biraz daha yarılmak istersin diye.

rcyavmhkkfsgss'nin özel notu: ne uludağ sözlük'le ne de değerli moderasyonuyla hiçbir problemim yok. bu verdiğim örnek de "hocamm ama ali de yaptı aynısını" demek için değil, saçmalayan insanlara, sırf konuşmak için konuşan insanlara belki bir ışık olur, kurtarırlar kendilerini diyedir. yoksa "zall" böyle bir duyuruyu yapma da sonuna kadar haklıdır zaten.
bugunlerde hareketlilik yaşayan, sağlam gelen bir sözlüktür.