bugün

ismail yk konserlerinde en ön sıralarda elinde poster, seni çok seviyorum ismaillllllllll diye bağırıp, ağlayan kızdır.**
(bkz: bu hikayedeki mal kız benim kuzenim)
almandır.

neden onlar daha çok seviyorlar abi bu adamı. yalan mı?
tanışıp konuşulası kızdır. ya sorun ya da çeşit sahibidir.
lise hayatının etkilerini üzerinde taşıyan kızdır.
aynı zamanda nihat doğan fanatiği olan ucube kızdır.
(bkz: arabesk for ever)
tedavi edilmesi gereken kızdır.
obsesif kompulsif bozuklukları olan psikopattır.
apaçidir.
paralı üniversiteye gidiyordur.
(bkz: almancı)
kimsenin bulamayacağı bir yerde yaşamına son vermesi gereken bir kızdır.git kendini bana öldürtmeden.
ilk kez üniversiteli, ismail ykmanyak kızı gören zavallı Türk insanının verdiği "yok canım daha neler?" istem dışı tepkisinin ortaya çıkış sebebidir.
bu kızın the beatles, nirvana, queen gibi gruplarla ilgi alakası yoktur. umarız olmaz. düşünsene ismail yk posterinin yanında freddie mercury olduğunu?
gözleri görmeyen, kulakları duymayan kızdır. poster bir önceki kiracıdan kalmıştır.
muhtemelen bir taşrada 2 yıllık okuyan kızdır.
(bkz: ayna karşısında kendi fotoğrafını çeken kız)
allahlıktır.
(bkz: ağlamak istiyorum) .
çorum'da endüstri meslek lisesinden bozma bir meslek yüksekokulunda okuyan, farkında olmadan beyninde ödemle yaşayan bir profil çizen dişi insan.
durmadan çılgınlar gibi "facebook" dinliyor olma olasılığı aşırı derecede yüksektir. kulaklarına balyoz ile vurulası kızdır. sonra eminim ortalama bir üniversiteli gibi nirvana falan dinler, konusu açıldığında da "ahh kurt cobain neden intihar ettin be abi." der.
durmadan çılgınlar gibi "facebook" dinliyor olma olasılığı aşırı derecede yüksektir. kulaklarına balyoz ile vurulası kızdır. sonra eminim ortalama bir üniversiteli gibi nirvana falan dinler, konusu açıldığında da "ahh kurt cobain neden intihar ettin be abi." der.
diploması sikilesi kız. (bkz: amk liselisi)
(bkz: almancı)
derhal odasından çıkıp bir daha dönmemek üzere ayrılınması gereken kızdır.