bugün

36 dakikada bir pıssst diye twit atan lavanta kokulu twitter hesabı.

https://twitter.com/oda_parfumu
içine çubuk koyulanlardan aldım iyi bir markanın ve tonla para vererek, anladım ki kazıklanmışım... hem adam gibi koku vermiyor, hem de bittiği zaman içine farklı bir koku koyup kullanamıyorsunuz, direkt çöp. pıssttt yapanlar daha kullanışlı, tipine aldanmamak lazım...

bu da böyle bir anımdır.
oda parfümü isminde bir twitter kullanıcısı vardır, bilenler bilir adam aşırı işsizdir. Her 36 dakikada bir "Pısstt" yazar.
astımı olanlar için ölüm sebebidir.
ayakkabı kokusuna bire birdir.
üniversitedeyken müptelası olduğum evde bulunan her odaya birer tane koyduğum hatta işi iyice abartıp sürelerini bile aynı zamana denk getirdiğim icat. okul bitti ev yalan oldu şimdi iş yerinde aynı durum bağımlısı mı oldum ne oldum lan ben?
görsel
sadece pıst yazarak 6295 takipçi kasmış bir garip hesap.
Allahim su cubuklu kokulara bayiliyorum. Mudo da biraz pahali ama cok uygun bir cozum yolunu buldum. Nasil mi? Son 2 yildir dugunlerde oda kokusu dagitmak cok moda. Hemen en yakin dugune giderek koca bir sise cubuklu oda parfumune sahip olabilirsiniz. Tek yapmaniz gereken ustunde ece&mehmet biz evleniyoruz" yazisini sokmek.
gereksiz kimyasal alerjenik bir şeyi evin içinde sürekli solumaktır.
bence yasaklanmalı.
Pis suyla silinmiş isyeri koridorlarının üstüne sıkıldığında, tam bir tezek kokusu sağlayan parfüm. Evet.
güncel Önemli Başlıklar