bugün

sanal alemde çevrim içi olunan platformlarda karşılaşan birbirinden hoşlanan iki insanın tarifidir.
https://www.facebook.com/...67486/?type=1&theater
3 gün beklemişliği olan insandır.
hep ben mi yazcam amk biraz da o yazsin.
hiçbir zaman mesaj alamayacak insandır.
Eğer iki taraf da bu düşünce ile bekliyorsa iş sakattır ancak eninde sonunda biri pes eder.
inşallah o pes eden olmam inşallah amin.
bazen ise yariyor. yazmayinca karsi taraf yaziyor bu sefer. tabibiraz da ego ve gurur giriyor isin icine. cok inatci biriyse de yazmaz.
ilk adımı hep karşı taraftan bekleyen, ilk mesajı o atsın sendromuna girmiş kişidir.

yok 'o ilk atsın', yok 'ben ilk atmam' tripleri bu sendromun ilk aşamasının semptomlarıdır.
Sonraki aşamalarda kişi pişmanlık duygusuyla kavrulur.
Ve sonra da 'yalnızlık' denilen virüsüne kapılır.

allah şifa versin..
Ya ne sabretmesi 2 saat aralıkla 3 kez mesaj attım şu an cevap bekliyorum bu sefer yazmayacağım artık.
birinin yazmasini beklemek sacmaliktan ibarettir. bir kız hoşlanıyor veya seviyor ise gözünü açip kapadiginda yazmış olduğunu zaten görürsün. he yazmak için bekletiyorsa iki duble rte otoyolu hediye ediniz. swh.
Sevişmek istiyorsan bekleme, hemen yaz.
"sabreden derviş muradına ermiş" sözünden yola çıkarsak istediği mesajı er ya da geç alacak olan kişidir.

ama unuttuğu bir şey vardır. ya "merhaba" mesajı alacaktır ya da "düğünüme bekliyorum" tarzı bir mesaj.

sabredilen zamanı iyi belirlemek gerek. yoksa babayı alacak olan insandır.
eski sevgilime yazacak yüzüm olmadığından mecburen girdiğim trip. napalım bir umut bekliyoruz işte
Çok büyük dram gerçekten. sevdiğim çocukla hiç konuşmadan ayrılmıştık. Hem de seviyordum tartışma değildi ama uzak kalmıştık falan.Sonra 2 kere mesaj attım o sıralarda da müsait değildi yol falan derken daha sonra onun mesaj atmasını beklerken ayrıldık..
Boşa bekleyen insandır.