bugün

Ailecek oturduk tavri hos olmayan yarismaciyi bekliyoruz.
Markaları seyirciye alkışlatarak ve teşekkür ederek reklamının yapıldığı yarışma. Evet ben de Çirkef yarışmacıyı bekliyorum.
yerlerimizi alıp çirkef kızı beklediğimiz program.*
Acunun torpille bokunu cikardigi yarismalar sirasinda survivor ve yeteneksizsinizin ardindan yerini almis yarismadir. 16 yasinda rus bi velet cikiyo daha tek kelime okumadan sarkiyi, butun juri dondu.(Sarki justin bieber-baby zaten)
hadise için izledigim program.
Çirkef kızı beklemekten diğer yarışmacıları dinleyemediğim program.
şu anki yarışmacı için geliyor; (bkz: kezban detected)
ayar üstüne ayar yiyor, biz de keyfe geliyoruz yahu... cennetli uçarlı değişik bi' isme sahip.
Beklenen Çirkefimizin Çıktığı yarışma. Ama beklenen gerginlik şimdilik yok.
Hatunun birinin direk hap atarak ciktigi yarisma olmustur.
o nasıl bir kız dedirten kız.
Edepsiz yarismacinin sozlesme sartlarina gore guzel bir dava acabilecegini dusundugum yarisma. He acun akilli adam soyle tatli(yarrak afedersin) bir sozlesme imzalattiysa bi bok yapamaz allahin edepsizi.
kezban kızımızın acun'a "madem yeni tanıştığın insanlara öyle hitap edilir, sen neden yarışmacılara 'siz' diye hitap etmiyorsun?" sorusunu sormasını beklediğim ama sormadığı yarışma.
bana bak acun efendi; simdi beni dinle beyim;

hadise gelen giden konuklarla güzel! türkçesi ile yayık yayık, lakayit lakayit konuşur... ses yok!
hülya o varoşdan bozma üslübu ile gelenle gidenle senli benli konuşur, çoğu zaman küstahlaşır, dengesizleşir... ses yok!
murat boz denen yeniyetme, gelen giden kızların kadınların alayına resmen sarkar, evli mi, nişanlısı mı var, erkek arkadaşı mı var bakmadan asılır, senden yine ses çıkmaz...

ama 22 yaşında hayatın tokadını yememiş dengesiz ve tecrübesiz bir kızcağız gelince, üçüncü cümlesinden sonra milyonların önünde rencide et! onu insanların önüne yem diye at... senin toplama jürin saygıyı hakediyor da, o yarışmaya katılan hanımefendiler, beyefendiler etmiyor mu? biz izleyiciler bu kadar saygıyı hak etmiyor muyuz?

olmaz beyim olmaz! eğer delikanlı adam olsan diskalifiye ettiğin yarışmacının görüntülerini banttan yayında yayınlamazdın...

şimdi iki ihtimal var! ya bu kız ve sen orada bir tiyatro oynayarak, reyting uğruna bizleri kandırdın;
yada gerçekten bu kızı bu şekilde rencide ettin ve onu yayınladın...

her iki ihtimalde de yarışmacılara ve izleyicilere karşı çok haysiyetli davranılmayan yarışmadır!
olaylı hatun ya hap almış -cesaret hapı mı dersiniz ne dersiniz bilemem- ya da iyi tiyatrocu. akli dengesi yerinde olan kimse tiyatro yapmıyorsa para almıyorsa böyle davranmaz.
bi tane karı çıktı...abi kayış komple boşa dönüyor yok böyle bişey...acun da itin götüne sokup sepetledi..

bu..
22 ya$ında körpecik bir kızı medya showu yapma uğruna hayatını karartmı$ sikko olu$um. 22 ya$ında lan daha o. televizyon kar$ısına çıkar dö$e. kusura bakma ama o 4 jüri üyesinin hadise dı$ında kalan 3'ü için; sesi bilgisayarla düzeltilen, bilgisayar olmasa albümü alınmayacak sözde sanatçılardan mı jurilik bekleyeceğiz? yoksa show mu? artisitsin birader. insan davranı$larını çözmü$üm ayakları felan. lan önce medyanın yok ettiği insanlığı dü$ün, insanlığı! ona göre program yap. ayrıca 10 dakikadan fazla izlemedim hiçbir yaptığını.
çok saygı değer jüri üyelerinden leng chuu bey'e sen diye hitap etmiş
ve de çok ayıbetmiş bir hanım kızcaza, programın yayımı ve yapımı ve dahi
sunumunu üstlenmiş olan amenosuke hadbildirg bey gerekli cevabı vermiş
bu topluma hiç yakışmayan davranışlarda bulunan hanım kızımızı resetleyip
fabrika ayarlarını yaptıktan sonra toplumun içine tekrar salmış.

gerçekten çok eğlenceli bi şarkı söylüyorum bak programı.
kız sorunlu veya değil bilemem. ama sen bunu canlı olmayan bir programda tv de gösterirsen ya kızı rencide etmek içindir ya da reyting içindir.
kız normal davranmadı belki ama acuna göre çok daha normaldi ve daha az nefret ettirdi.
insan, bu da acun'un yeni reyting savasidir diye dusunmeden edemiyor.
insanı ''insanlığından'' utandıran yarışma.

sevgili acun ılıcalı (!) pek sevgili olmamana istinaden;
dün itibari ile ekranlara çıkardığın(ız) o yarışmacı kızı rencide ettiğin(iz) için bir yerlerin(iz) göğe mi erdi çok merak ediyorum. hayır madem böyle bir durum söz konusu neden banttan yayın olan bir programa koyma hakaretini gösterdin(iz). inanın insanlığımdan utandım o rencide olup yerin dibine girdikçe!
yanlış efendim! madem davranış bozukluğu mevcut, birçok güzel sese sahip, harika finalist adayları mevcutken, neden yaptığın(ız) mülakatta elemedin(iz) kızcağızı!
ekranlara çıkartıp alay ettiğin(iz) için reyting metre en çok izlenilen program diye (sizi) gösterdi! bundan memnun olduğun(uz) kadar utanmalısın(ız) da.
genelde herkes (sizin) gibi sonradan görme değil, sizli bizli konuşmayı öğrensin. henüz 20 li yaşlarının başındaki biz kızın hayatını kararttığın(ız) için kendin(iz)le gurur duymalısın(ız).

bu arada üslubum sert oldu sanırım. (parantez içlerini görmek isteyenler görsün)
davranış bozukluğu teşhisi koymayı kendine görev bilmiş medyanın bir numaralı adamı. zat-ı muhteremin ne olduğunu okuyan, anlayan, görenler biliyor. ne kadar menfaat ve gösteriş dolu olduğunu anlamanız için buyrun; (#13367930)
acun un tribünlere oynadığı ve karşılığını aldığı bölüm olmuştur. her lafından sonra çığlık kıyamet alkışlanmıştır. bir daha gösterdi ki farklı olandan, biraz uçuk kaçık olandan, tahtası eksik olandan korkuyoruz. ben kıza bayıldım o çozutmuş hali, özgüveni, müdanasız duruşu takdire şayandı. bir de çok güzel bir laf etti. bende onu burdan alkışlıyorum madem.

''hepimiz güzeliz''
o kızın tamam üslubu yanlış olabilir ama o kadar haksızlığı da haketmiyordu. ayrıca o dönen iki jüri üyesi neden karşı çıkmadı "biz döndük hayır seçiyoruz haksızlık yapmayın" diye. o jüride zerrin özer filan olsaydı acunu dağıtır kızı da seçerdi. Hadise de hemen atladı "çok ayıp ediyorsun" filan diye. sana ne arkadaşım kızın üslubundan seçtin mi seçtin al kızı eğit arka odalarda istediğin kadar. 4 tane ses yoksunu yeteneksizi oraya jüri diye oturtursan böyle olur işte. ha bir de dobra kişilik diye gezinen hülya avşar neredeydi bütün bunlar olurken merak konusu. Gerçi kurgu bir kavgaydı resmen acun durduk yere parladı, iki jüri üyesi hemen dönüş yaptı filan. acun skeçleri işte.
edit: eğer gerçekse o kız dava açsın acuna seçildim sebepsiz elediler diye. evet.
jüri üyelerine "siz" diye hitap edilmesi gerektiğinin vurgulandığı yarışmadır. ben takip ediyorum, izlerken keyif de alıyorum yalan yok. lakin dün yaşanan olay bir tiyatro değilse, büyük ayıptır. şu senli benli konuşma meselesine dönelim. taşlanarak elenen kızdan 1-2 sıra önce çıkan şişko erkek yarışmacı, jüri üyelerine, "sen başkasın, sen ayrı güzelsin, sen muazzamsın" diye yıkama yağlama yaptı mı yapmadı mı? şimdi bu "sen" diye hitap etmek olmuyor mu? yalakalık yapınca her türlü yavşaklık serbest, diğer türlü itin götüne sok çıkar. olmaz böyle, olmamalı.

kızda bir anormallik var, kabul. fakat bu yapılanlar tamamen haksızlık. bu 2 oldu acun. hülya avşar'ın alenen dalga geçtiği kızdan sonra 2. rezalet bu. haberin olsun.
lümpen, içi boş, sadece elde edilecek reklam gelirlerinden faydalanılmaya çalışılmış, klasik acun ılıcalı yapımlarından biridir. hedef kitlesi, şarkı söyleme meraklısı kezbanlardır.
güncel Önemli Başlıklar