bugün

kimi nereden kovmuş acaba çok merak ediyorum. illa keleşi sokacağız götüne. he bu arada yandaş medya doğru haberler vermeye başlamış 13 senedir neredeymiş.
özür diletilse bile fikirleri ve ırkcılığı aynı kalır, selahattin de bunun aynısı sadece oy için rol yapıyor, chp liler eminim oy vermiş olsa bile pişmandır, olmaması mümkün değil görüntü orta da.
Yanlis aciklamadir.bir hdpli olarak dogru bulmuyorum ve bu tur aciklamalarin bir daha olmamasini temenni ediyorum.tek care baris korucuyla bile hizbullahla bile.
Meclise girdi diye sevinenlerin hainliği sebebiyledir.
Daha bunlar başlangıç. Ne sandınız bunların ülkeye barış getireceğini mi? Terörist ten ne beklenir ki. Görün bunları akp gitsin diye hdp te oy verenler. Solcuları kastetmiyorum hdp ye oy veren müslüman kürtler de görsün.
(bkz: brazzers daki kel adam)
Anlamadigim; "olay ne?"
Hayirdir amk?

Korucuya durduk yere kelesleri size ceviririz mi demis?

Konusmanin basi, olayin ozeti nerde ki?
Biri de yorum yapmadan olayi ozetleseymis eyiymis kardesler secilmis bir milletvekiline keles mi cevirmis koy korucusu ne hakla? Hayirdir?

Aciklama sert gereksiz yerinde olmamis ama neden orasi burasi kirpilmis?

La siz ne kadar bariscisiniz ki tek bir mantikli soru ile olayin aslini ogrenmeye calismak yerine direkt insanlari gomuyorsunuz?
Ben şaşırmadım. Kendilerinden olmayan herkesi öldürme meraklısı bu tipler size barış satti. Siz de yediniz.

Biz götümüzü yırttık anlatamadik. Buyrun sizin istediginiz gibi olsun.
Zaten keleşi insanlara çevirmekten başka da bir bok bilmezler.
Hdp = terör.
Kalaşnikofu 1 dakikada söküp takabilen bir şahsın söylemidir.
tabi lan manyak mısın
(bkz: barış süreci)
muş milletvekili burcu çelik'in kendilerini ve halkı sürekli tehdit eden akepe yalakası korucular için sarffettiği sözlerdir.
kadın haklı beyler. sen silahla milleti tehdit et, karşındakinin eli armut toplamıyor herhalde? o da sana silah doğrultabilir. ancak bunu yapmıyor. hala barış diyorsa, bir dön kendine bak. hem koruculuk nedir ya? şerefi olan adam pazarda soğan satar koruculuk yapmaz.
Kurdistanı terk edeceksiniz diye devam eden cümle.

Barış? Yahu pkk halka gül mü veriyor?
siyasetçi güya ama hala aklı güvenlik güçleriyle çatışmada. bak genel başkanına o nasıl insancıl nasıl şirin. biz alışmışız filmlerden kötü adamın kurnaz olmasına. bunlar hem kötü hem aptal olunca komik geliyor ister istemez.*
Ben daha agirini soyluyorum o keleşi çevirir götünüze sokarım.
Sonradan ozur dilenmis beyanat. Bu sozu soyleyip sonra ozur dilemek aptalliktir. Sozunun arkasinda bile duramiyor. Serefsiz.
Surekli tehdiler savuran, insanlara silah dogrultan koy korucularina karsi soylenmis sozdur. O anki sinirle soylenmistir ama bence bir taraftan da hakli. Zaten sonra da ozur dilemis.
hala bunlara barışçı diyen var mı merak konusu. birde az daha türkiye Partisi falan olacaklardı.
barajı geçince sevinçten kendini kaybedip gerçek yüzünü ortaya çıkaran hdpli söylemi.
Bizde o keleşi alıp biryerinize sokmayı iyi biliriz.
dünleri keleşi karşıya çeviren açıklamasından caymış bugünlerde keleşi kendi götüne sokmuş olan bayan... Lafının arkasında dur kaypak insan. Keleşle tehdit ettiler ne a...
bahsettiği yerler arasında malazgirt olması ayrı bir ironi. açıkçası gerçek düşüncelerinin yansıması olan sözleri ortaya dökmüş.
muhtemelen genelkurmaydan gelecek cevap,''dikkat et o keleş bir yerlerine girmesin'' şeklince olacaktır. zira ordaki korucuların güvenliği türk ordusuna emanettir.
barış için öldürüyorlar lütfen barışçıl yaklaşalım olaylara.*
amından içeri keleş girmiş orospu söylemi olabilir.

hdp'li çakma barışçıl orospu çocukları buna ne diyecek.