bugün

saçma sapan bir türk dizisi. bunu türk dizilerini kötülemek amacıyla söylemiyorum, gerçekten güzel türk dizileri de vardı (bkz: leyla ile mecnun beş kardeş ulan istanbul) ama bu harbiden saçma lan. :/
cinsiyet ayırt etmeksizin kendisini izleten dizi. bunda en önemli etken tabii ki karakter çatışmalarının çok iyi işleniyor olması. yoksa millet 20 bölümde sıkılıp izlemeyi bırakırdı. 120. bölüme doğru gidiyor...

kişiler öyle kurgulanmış ki, dizideki her karakterle kendi başına bir dizi çekebilirsiniz.
Kuzenim 4-5 bölüm oynamıştı.
iyice şizofrene bağlayan dizi. en son annesi falan vardı hepsi ölmüş şimdi kendinin olmayan çocuğu kendinin sanıyor efsun denen manyak. evet.
Yani bu dizidekilerin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Sultan'la Efsun bir tek mezara girip çıkmadı galiba.

iyice yoldan çıkan, saçmalık kelimesinin ötesine geçen bir dizi. 6 yaşındaki çocuk anne babasının iyiliğini düşünüp onlarla gitmeyi mi reddediyor napıyor? Anlayan varsa beri gelsin.
yeter artık bahar bu kadar gerizekalı olmasın dedirten dizi.
az önce erdoğan'a ayar veren dizi.

vuuuuv umarım yakında yapımcısı içeri alınmaz.
Efsun ve kızı, teknede Romanya'ya kaçarken Efsun kızına "kaptan köşkünü görmek ister misin" diye soruyor kız da "ben küçüklüğümden beri gemi kullanmak istiyordum zaten" diye yanıtlıyor, Efsun neden diye sorduğunda "o pervanenin köpürtmesi, dalgaların fışş demesi, anlayamazsınız" diye yanıtlıyor yani alttaki çocukla bir daha dalga geçiyorlar.

https://i.ytimg.com/vi/PnuUaFX0n-E/hqdefault.jpg

Senaryo saçmaladıkça eleştiri oklarını sivriltmeye başlamış dizi.
iğrencül vahşet bir dizi. Yılan hikayesine döndü be.
yeni bölümü az sonra yayınlanacak dizi.

cipsimizi kolamızı hazırladık heyecanla bekliyoruz.
efsun isimli karakterin repliklerini kim yazıyorsa acil psikoloğa gitmesi lazım. kadının conta ağır yanık çünkü. bazen kopartıyor.
Sonunda cemal diziden çıktı.
Mügeye ikinizi birden severim böyle yaşayan çok insan var dedi zeynebide çok fena dövdü kızlar dayanamadı adamı öldürdü.

Cemal başlarda iyiydi zeynebi intihardan kurtarmıştı bakire olmamasına rağmen evlenmisti sonradan Kenan gibi çakma mafya oldu.
yuh be diziyi resmen korku filmine çevirmişler.

http://www.youtube.com/watch?v=B9TFJc3UuPw
izlemeden önce mutlu olduğum izledikten sonra dert keder sahibi olmama sebebiyet veren dizi.
Aşiri derecede sizofrenlik iceren dizi.
Fatih portakal dan sonra fragmanına denk geldiğimde kafamı duvarlara vurmama sebep olan dizi.. 20 saniyelik fragmanda ağlayış, bağırış çağırış, höykürüşten başka bi şey yok. Fragmanını izlemek bile psikolojimi bozuyor benim 2 saat nasıl izliyorlar bunu..
her bölüm ez 1 kez ''bu da gelir bu da geçer'' şarkısı çalan dizi.
kim ne derse desin türkiye'nin en kaliteli dizisi.

4 sezondur yayınlanıp reytinglerin anasını ağlatan ender dizilerden biri bence. bu yönüyle bile saygıya değer.
Toplu katliam yaşanmakta olan dizi.
gayet kalitesiz ve turk halkının nelerden hoşlanacağını iyi biliyorlar. bu eziyete evdekiler izlediği için katlanıyorum.
Mal bir filmdi iyi ki bitti. Final olması beni ne kadar sevindirdi anlatamam. Ohhh vuracam kırbacı.
Kara gül dizisi gibi hergünü teksas katliamını aratmayan tipden bir dizi...
Bitmesine çok uzuldugum dizidir. Özellikle Efsun karakteri çok iyiydi. Keşke devam etseydi .
ne zaman açsam (bkz: ezgi asaroğlu) ağlıyor bu dizide. sadece bana mı denk geliyor?
Birisiyle pazar akşamlari yetim kaldı en azından sezon sonu bitirselerdi martta bitirmek nedır?