bugün

çocuk yuvasında büyümüştür. var mısın yok musun yarışmasıyla gelen şöhret sayesinde yapımcıların dikkatini çekerek trt 1'de yayınlanan cam kırıkları adlı dizide rol alıp oyunculuğa atılmıştır.
güzel dişidir. aynı kişi mi bilmiyorum ama bu ismi aratınca çok cesur fotoğraflar ve sevişme sahneleri geliyor sonuçlarda. şöhret olur olmaz bu işlere girmesine gülmeli mi ağlamalı mı bilinememektedir.
mutfağım programında kocaman tırnaklı elleriyle her yemeği mıncıklayan bayan.
senin eldivenin icadından haberin yok mu? yemek adabı nedir bilmez misin? pişmiş yemekleri ellerinle mıncık mıncık edip bir de yetmeyip ellerinle yiyorsun.

bir de gittiği evlerde evin ergen kızı moduna girip 'ayy burdaa ne var ay ay bu neeee' tavırlarında dolaşmasa daha katlanılabilir bir insan olurdu.
güzel bir yemek programı nasıl sunulur? bu bayana tavsiyem önce kendi programını izle, sonra saat 1 de starı aç. aradaki 7 farkı bul. sesini kullanmayı bilmiyorsun, sesin aniden tiz tonlara çıkıyor. madem para kazanıyorsun git bir ders al sesini kullanmayı öğren. çünkü programın bir zaman gelecek hiç izlenmeyecek. olgun davran hanım hanım davran. çocuksu davranma. böyle programlarda izleyenler 'ne hanım kız, bunu oğluma alsam' demeli. seni gören teyzeler 'bu çocuk kim?' diyor.

cırlak cırlak sesinle 'ay ay ay' diye dolanma. akıllı uslu ol, hanım hanım ol sun programını. senin hedef kitlen ergen erkekler değil, kadınlar.
Cokkk guzellll lan ruya gibi.
Hayati turk dizilerini aratmiyor neden babasiyla yasadi da anasiyla yasamadi hicbir ana da minnak yavrusunu terk etmez bence arada baska seyler varda bize soylemiyorlar.
hasret çekenler için malum sektörde dillion harper adında bir benzeri vardır.

https://s-media-cache-ak0...72640e555b7ff3271d488.jpg
insanın bahtı güzel olsun sözünün canlı örneği. yaşantısı zorlu başlayıp bugünleri görmüş kişi. bence hak ediyor. evet.
itici ses tonu ve aşırı kibar görünme çabası, sevgi kelebeğ, iyilk özenti hallerle nasıl program yaptırıldığını anlayamadığım var mısın yok musun kutu açıcısı.

Kadın sürekli bir şey yapıyor gibi görünme derdinde, elini una değdirip çok iş yapmış gibi elini bilekten büküp 2-3 dakika mutfakta bekliyor ki bak ben de çok işyapıyorum demek için.. kapasite sıfır ama Türk halkı yer nasıl olsa diye piyasada iş yapıyor.

Sufleden artan kremayı parmaklayıp ohyş çok güzelmiş deyip parmak parmak yaladı sonra kamera arkasından bir eleman kendi parmakladığı pis spatulayı uzatıp çoook güzel Ceylan al ye diye uzattı. Bu nasıl iş arkadaş Hijyen anlayışı olmayan kadın yemek programı yapıyor. Hani bu kadın yurtlarda büyümüştü bunu anlatarak duygu sömürerek ünlü oldu şimdi yemek programı yapıyor.

Demezler mi kızım senin büyüdüğün ortamda hijyen anlayışı yoktu el bebek gül bebek büyümedin şimdi nerden geliyor bu çıtkırıldım havan, prenses edan... Geldiği yeri unutan insanlardan biri. Aşağılama yok aksine özenti hareketlerine, yapmacık olmasına kızmak var. Bir de yeni bir yemeğe geçerken gelsin, tepsiyi fırına koyarken gönder demeleri çok malca sanki 2.sınıf bir lokantada sipariş alan garson..

izinli olduğum bir gün evde Zap yaparken programına rastlayıp izlemiş olmam sürekli izlediğim anlamına gelmez bazen haketmediği yerde olan birinin bulunduğu konuma kıl olup bu napıyor diye bakarız.
nişanlanmış;

görsel
2. kez nikah masasına oturmuş. yürü be nursel kim tutar seni.

görsel

http://www.gazetevatan.co...n&utm_content=1121756
Neden program yaptırıldığı anlaşılamayan kadın.

Tek kelime ile itici.
Burhan’ın acun’a dönüp “çoğhoş gız ama” dediği kadın...

Gereksiz bir bilgi ama tüm Burhan Altıntop sahnelerini izle izle ezberledim.
acayip sempatik lan. şu an star tv de fenerbahçe için çalışıyor.
kızı güzelmiş.

https://www.milliyet.com....nanamiyorum-kizim-6872420
kocasından boşanmış.
Gelinim mutfakta sunucusu.
bu kadın konuştukça sesi ve tonu beyne matkap giriyormuş hissi veriyor.
güncel Önemli Başlıklar