bugün

nurgül yeşilçay'ın son bir kaç yıldır yataktan çıkmadığı için onun açısından şaşırtıcı değil ama işler güçler açısından şaşırtıcı bir durum olmuştur.
çıplaklık takıntısı olanlara dert olmuş hadise.

büyüyün oğlum..
(bkz: işi gücü açmak oldu)
bunu garip bulanlar hiç amerikan dizi izlememiş yada izleyip o dizileri övüp övüp kendi dizisinde olunca garipseyen, ayıplayan insanlardır.

tanım: bu oyuncuların ne yapsa yaranamayacağının göstergesidir.
--spoiler--
Başlığı açan arkadaşa ''Manyak mısın ya, ne alakası var .S.ss'' dense yeridir yani.
Ben demem de, denirse de yadırgamam hani.
--spoiler--
Kadın, oyuncu; yatağa da girer, kasaba da denilebilecek bir durumdur. "Ne zamandır çıplaklık bizi rahatsız ediyor?" sorusunu gündeme getiren eleştiridir. Üzerinde bu kadar durulması gereksiz bir konudur.
Kadinin isi gucu bu zaten heheehe diye mukkemmel bir espriyle cevap vermek istedigim akil almaz olaydir.
dünkü bölümdeki "vecelle senaüke" esprisi bile ne kadar kaliteli bir senaryosu olduğunu gösteren canım kanım dizime getirilen anlamsız eleştiridir. konuk oyuncunun yatağa girmemesi gerektiğini söylüyor sinema üstatlarımız, sövünce de tırsıyorum anasını satayım.
nurgül yeşilçay ın benim yatağıma girmesi kadar umrumda olmayandır. bakıyorum ahlak bekçileri hemen toplanmış. yok sanat bu değil, yok erotizmmiş amacı vs vs. verse nefessiz sikersiniz adamı hasta etmeyin.

edit: bu kadın bildiğin seksi. ohhhyşş !
-kimseyi ilgilendirmeyen yatağa girme olayıdır.
Mesleği gereği yapıyor, yapacakda. bunda abartılacak, ayıplanacak hiçbirşey göremiyorum. sonuçta taksi soforude, taksı kullanarak ailesinin geçimini sağlıyor. tiyatrocu da oynaması gereken rollerin hakkını vererek başarısını kanıtlayayacaktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar