bugün

Gülten kaya ya ulaşıp ahmet kaya nın nereden bileceksiniz parçasını yayında okumak için izin isteyecekmiş. Senin o tribünlere oynayan dudaklarını sikeyim.

gülten kaya nun izin vereceğini düşünmüyorum ama verirse de yazık eder.
An itibari ile ayakta be göbek atmaktadır. Çok şeker ya.
Ben bu kadının dobralığına hayranım. Bugünde paranızı nasıl harcıyorsunuz sorusuna. içkim, kumarım jigolom (!) yok sadece çantaya yatırıyorum demiş.

(Yalnız jigoloyu eklemesi bana şunu gösterdi. Bu hanım abla hep zengin kadınlara elbise dikiyor. Demekki zengin kadınların jigolosu var ama benim yok demek bu. ilginç bir sosyolojik tespit yaptırdı benden bi tarzsın sana nurella)
Tiksinti hissi uyandıran kadın.
Konuşurken o cilveli hareketler. Hem şişko hem teyze. Niye çocuk gibi dudak büzerek konuşuyorsun?
ekranların gelmiş geçmiş en gereksiz, en amaçsız insanı lakin toplumunda gereksiz görsellere de itiyacı vardır. ayrıca masasında ki kuşların yakında canlanıp kaçacğı da kulağımıza gelen bilgiler arasındadır.
Üst dudak çizgisi hakkın rahmetine kavuşmuş olan kadın. Anlamsız triplerinin, pskolojik sorunlarının yanında, karşısında biri övulmeye başlandığında konuyu direk kendine çeken bencil kadının önde gideni. Gram sevmiyorum.
Miss piggy. Sisman teyze. Değişik kafalar yasayan o kadar parayi mezara bile sigdiramayacagi dusunulen herkesle tassak gecen normal hayatinda oldukca mutsuz oldugunu dusundugum modaci.
azerbaycan türkü taklidi yapacağım diyip arap taklidi yapan kişi.
(bkz: bohçacı)

babası giresunludur ama anasının arap olmasıyla övünür durur.
açıkçası kendisini televizyonda görmekten çok sıkıldım. başta hafif sinirli bi kadındı, sonra bir anda pamuk şekere döndü nasıl olduysa. cici kadın rolleri de sıktı ama kendisinin bulunduğu programı ne zaman görsem tv iZliyor olmasam bile kanalı değiştiriyorum.
Çirkin ama sempatik kadın. Ah keşke 2-3 kilo vereydi de tasarladığı o muazzam parçalardan bi kaçını giyebilseydi.
Miskin bakışları ve hareketleri tv başında insana yorgunluk hissi verir, bazen reyting için agresif tavırlı olur.
Şuan tv de arzı endam etmektedir. Severek izliyoruz .
makyajsız suratını istemeden de olsa bir restoran çıkışında gördüğüm, über çirkin bağyan.
genelde ayağa kalkmaz, kalkarsa da bakmak istemeyiz. yani bakılmamalıdır, aman diyim
Bugün morgdan çıkarılmış gibidir. Bu ne biçim makyaj.

(bkz: Aman tanrım didim)
http://galeri.uludagsozlu...nur-yerlita%C5%9F-215637/

Ahaha süper benzetme.
--spoiler--
Yerlitaş, Instagram sayfasına Bazen alışmış gibi yapıyorum. Sonra bakıyorum hallerine . Bana daha ne kadar kinlenecek diye. Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben gidiyor." diye yazdı. "Ayrıldınız mı ?" sorusuna "Bilmem gidiyorum herhalde. Patronlarımdan çok memnunum. Ama yoruldum. Fiyat kızıştırmak için yapmıyorum. Yoksa Allah beni çarpar. Bu programı bırakırsam ekrana ara veririm" cevabını verdi.

Kulislerde dolaşan söylentiye göre ; Nur Yerlitaş son aylarda program sunucusu Öykü Serter ile sorunlar yaşadı.
--spoiler--
Modadan son derece anlayan ve çok sevdiğim bir insan. Onun gitmesiyle birlikte programın bir daha izleneceğini düşünmüyorum. program onunla güzel çünkü.
(bkz: işte benim stilim) denen rezillik abidesi yarışmanın yarışmanın çirkin, adaletsiz ve tarzsız juri üyesi.
yolda gördüydüm. Pokemon topu gibidir kendisi.
ilginç bir şahsiyet. gerçekten çok ilginç. hayret ediyor insan.
bereket tanrıçasına benzerliğiyle dikkat çekiyor.

görsel
Biri şuna töngel gibi olduğunu söylesin.
Yerinden kalkıp yürüdüğüne şahit olduk. Sandalye ile ayrılışı bana, göbek kordonu kesilen bebeği anımsattı.
Bir modacı.