bugün

entry'ler (6)

öykü serter

Bbg dokun bana iste benim stilim tarzi raiting manyagi programlarin tek sunucusu incecik kollari cop gibi bacaklari joker agzi ile cool sesi ve ruukus giyimi kezoslari andirsa da ekrana yakisiyor.

nur yerlitaş

Miss piggy. Sisman teyze. Değişik kafalar yasayan o kadar parayi mezara bile sigdiramayacagi dusunulen herkesle tassak gecen normal hayatinda oldukca mutsuz oldugunu dusundugum modaci.

turabi

Adam gibi adam turabi sloganiyla adini duyurmus. Onceden gay dansciyken simdilerde survivorda delikanli ayaklari yapan turabiye yedirdim kurabiye. Sinirlenme oturabi gibi espri malzemesi yapilan klasik anadolu insan tiplemesi.

doğukan hazar manço

Survivor all star adli yarismada turabiye kurabiye yedirmis aduuuuket cekerek ayari vermis uzun sacli yasina gore hareketli baris manco cocugu.

ankara

La bebe gardas kelimelerini sikca duyabileceginiz, her keseye uygun avm si olan bolca takim elbiseli ve uniformali insan barindiran. 5 milyon nufusunun 4 milyonu baska sehirlerden gelmis guzide baskent.

bursa

Yenisehir'e paraşütle atlarken tereyagli iskender yemek istedigim. Bursaliyim dendiginde hehehe top musun oglum gibi sakalara maruz birakilan güzide sehirlerden biri.